آنا د آرماس در فیلم مرد خاکستری نقش مقابل کریس ایوانز و رایان گاسلینگ را بازی می‌کند

بنابر جدیدترین اخبار، کریس ایوانز، رایان گاسلینگ و همچنین ستاره‌ جوان فیلم محبوب چاقوکشی (با عنوان اصلی Knives Out) آنا د آرماس در فیلم مرد خاکستری بازی می‌کنند.

در ماه جولای جو و انتونی روسو (ملقب به برادران روسو) تصمیم گرفتند فیلمی با اقتباس از رمانی پلیسی به نام The Gray Man بسازند. آن‌ها برای ساخت این فیلم حدود ۲۰۰ میلیون دلار بودجه از نتفلیکس دریافت کردند و بنابر جدیدترین اخبار، کریس ایوانز، رایان گاسلینگ و همچنین ستاره‌ جوان فیلم محبوب چاقوکشی (با عنوان اصلی Knives Out) آنا د آرماس در فیلم مرد خاکستری بازی می‌کنند.


خبر پیشین: پروژه بعدی برادران روسو مشخص شد: فیلم اکشن «مرد خاکستری»

نقد و بررسی فیلم «چاقوکشی»؛ ادای احترام ریان جانسون به آگاتا کریستی


کتاب مرد خاکستری نوشته‌ مارک گرینی در سال ۲۰۰۹ به چاپ رسید، داستان دربارهی قاتلی اجیرشده به نام کورت جرتنی (با بازی رایان گاسلینگ) است که پیش از این مامور سازمان سیا بوده ‌است. موضوع اصلی، دوئل مرگبار بین دو قاتل است؛ لوید هانسن (با بازی کریس ایوانز) همکار سابق جرتنی، او را در سراسر شهر تعقیب می‌کند و در آخر به دام می‌اندازد…

چندسالی است که این پروژه ذهن برادران روسو را به خود درگیر کرده، اما آن‌ها حسابی سرگرم کارگردانی فیلم‌های مارول بودند و وقتی برای ساخت این فیلم پیدا نمی‌کردند و این پروژه مدت‌ها در استودیوی سونی خاک می‌خورد تا این‌که نتفلیکس این پروژه را از آن خود کرد. برادران روسو نگارش فیلم‌نامه را به دست کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی سپرده‌اند.

به‌زودی شاهد نقش‌آفرینی آنا د آرماس در فیلم زمانی برای مردن نیست (با عنوان اصلی No Time to Die) در ماه آوریل خواهیم بود. او همچنین در فیلم ژرف آب (با عنوان اصلی Deep Water) نقش مقابل بن افلک را بازی کرده که در ماه آگوست سال جدید منتشر خواهد شد. آیا آنا د آرماس در فیلم مرد خاکستری انتظار مخاطب را برآورده خواهد کرد؟ باید منتظر ماند و دید!


منبع: Empire Online

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم