جیمی الکساندر برای بازی در نقش لیدی سیف به فیلم ثور: عشق و تندر بازخواهد گشت

خبر خوب امروز، حضور دوباره جیمی الکساندر در نقش لیدی سیف است.

هدف تایکا وایتیتی در فیلم ثور: رگنراک تخریب کردن آزگارد به‌طور اساسی بود و در آن فیلم جای خالی جیمی الکساندر در نقش لیدی سیف کاملا حس می‌شد. خبر خوب امروز، حضور دوباره جیمی الکساندر در نقش لیدی سیف است.
البته این خبر هنوز رسمی نشده، اما طبق اخبار او به این پروژه بازخواهد گشت. دیدن بازی او در کنار ثور لذت‌بخش خواهد بود. همچنین ناتالی پورتمن برای ایفای نقش جین فاستر در این پروژه همکاری خواهد داشت.


حضور ستاره بتمن در فیلم ثور:‌عشق و تندر


اما جنجالی‌ترین خبر، تنها حضور سیف در فیلم ثور نیست؛ او همچنین در سریال لوکی (با عنوان اصلی Loki) به ایفای نقش پرداخته، این سریال سال گذشته در دیزنی پلاس منتشر شد و همچنین تیزر جدید این سریال از مهم‌ترین اخباری است که دیزنی این روزها به آن پرداخته است.
فیلم ثور: عشق و تندر در تاریخ ۶ می ۲۰۲۲، فیلم پلنگ سیاه ۲ در تاریخ ۸ جولای ۲۰۲۲ و فیلم کاپیتان مارول در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ از جمله فیلم‌هایی دنیای سینمایی مارول هستند که در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهند.

همچنین ساخته شده در کمپانی مارول به نام‌های کینگزمن (با عنوان اصلی The King’s Man ) در تاریخ ۱۲ مارس ۲۰۲۱، فیلم مرد آزاد (با عنوان اصلی Free Guy) در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ و در آخر فیلم مرگ بر روی نیل (با عنوان اصلی Death On The Nile) در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ منتشر خواهند شد.


همه چیز درباره فیلم ثور ۴ | مت دیمون به ثور: عشق و تندر پیوست


منبع: Empire Online

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم