حضور جاش اوکانر در فیلم جدید فرانسیس لی | وحشتی تازه

کارگردان فیلم آمونیت پروژه‌ بعدی‌اش را آغاز کرده و دست به ساخت فیلمی در ژانر وحشت زده است. برای اطلاع از جزییات مربوط به فیلم ترسناک فرانسیس لی با فیلیمو شات همراه باشید.

طبق جدیدترین اخبار، کارگردان فیلم آمونیت (با عنوان اصلی Ammonite‎) پروژه‌ بعدی‌اش را آغاز کرده و دست به ساخت فیلمی در ژانر وحشت ‌زده است. برای اطلاع از جزییات مربوط به فیلم جدید فرانسیس لی با فیلیمو شات همراه باشید.


پیش‌بینی جدیدترین فیلم های وحشتناک سال ۲۰۲۱ | ترس ادامه دارد….
کاملترین مرجع برای شناخت انواع ژانر سینمایی
بازدید عمومی از گالری وحشت!


جاش اوکانر در فیلم جدید فرانسیس لی حضور خواهد داشت؛ اما از آنجایی‌که پروژه ساخت این فیلم بسیار محرمانه و مرموز پیش می‌رود، هنوز مشخص نیست که نقش این بازیگر در این فیلم چه خواهد بود!
اما انتظار می‌رود که بازی جاش در تاج (با عنوان اصلی The Crown) سبب شود تا حضورش در اثر جدید فرانسیس نیز با استقبال خوبی روبه‌رو شود.

منبع: EmpireOnline


خبر منتشر شده در تاریخ ۲۳ آدر ۱۳۹۹
ژانر وحشت، همیشه نقطه‌ شروع خوبی برای فیلم‌سازان و بازیگران بوده ‌است؛ این ژانر کمک بزرگی به معروفیت و محبوبیت آن‌ها می‌کند اما متاسفانه آن‌ها هرگز دوباره به این ژانر بازنخواهند گشت؛ تا به‌حال نشنیده‌ایم لئوناردو دی‌کاپریو پس از درخشش در فیلم مخلوقات ۳ (با عنوان اصلی Critters 3) درباره‌ این اثر حرفی بزند، یا استیون اسپیلبرگ پیشنهاد کارگردانی فیلمی ترسناک را بپذیرد. در واقع می‌توان گفت فیلم‌سازانی که در ژانرهای دیگر موفق هستند، هرگز دست به ساخت فیلمی در ژانر وحشت نمی‌زنند، حتی اگر فعالیت حرفه‌ایشان را با ساخت فیلمی ترسناک آغاز کرده باشند. از طرف دیگر، فیلم‌سازان بنامی هستند که پس از مدتی فعالیت، تصمیم می‌گیرند وارد ژانر وحشت شوند. درست مثل کارگردان فیلم آمونیت، فرانسیس لی.


آیا کیت وینسلت برای بازی در فیلم آمونیت شانس نامزدی در اسکار ۲۰۲۱ را دارد؟


در مصاحبه‌ای که توسط The Film Stage با فرانسیس لی درباره فیلم آمونیت انجام شد، کارگردان از دو پروژه‌ای گفت که این روزها مشغول کار بر روی آن‌هاست. او گفت: «وحشت ژانر مورد علاقه‌ منه. همیشه دنبال فرصتی بودم که فیلمی واقعا ترسناک بسازم. بنابراین تصمیم گرفتم روش کار کنم.» او همچنین گفت: «همچنین مشغول کار روی یک پروژه‌ شخصی هستم. فکر می‌کنم اطلاعاتی که تا اینجا دادم کافی باشه.»

مطالب مرتبط: ترسناک ترین فیلم های جهان

پس از آن، در مصاحبه‌ای دیگر با Metro Weekly، اطلاعات بیشتری درباره فیلم جدید فرانسیس لی به دست آمد؛ او گفت: «چه چیزایی می‌تونم بگم؟ این فیلم دوباره درباره‌ روابط نزدیک انسا‌ن‌هاست. داستان در قرن بیستم اتفاق می‌افته و فیلم ترسناکیه.» وقتی پرسیده شد که در این فیلم به روابط شخصی کاراکترها پرداخته می‌شود یا خیر، لی پاسخ داد: «صد در صد. بله. من مشتاقم تا بعد از ساخت فیلم با شما صحبت کنم چرا که این مسائل اساسا بررسی خواهند شد و می‌توان گفت جنبه‌ مثبتی نخواهند داشت. بنابراین گفتن درباره آن جذاب‌تر خواهد بود اگر بعد از به پایان رسیدن پروژه با هم صحبت کنیم.»


همه چیز درباره فیلم خارق العاده


فرانسیس لی علاوه بر کارگردانی فیلم آمونیت، فیلم سرزمین خود خدا (با عنوان اصلی God’s Own Country) را در رزومه‌اش دارد. باید منتظر ماند و دید که او در ژانر وحشت چگونه عمل می‌کند و آیا از پس ساخت یک فیلم ترسناک بر خواهد آمد یا خیر؟


منبع: The Playlist

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم