پتی جنکینز کارگردان قسمت جدید جنگ ستارگان با عنوان Star Wars: Rogue Squadron خواهد بود

سال گذشته، فیلم جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر اکران شد و حالا طبق اخباری که کمپانی دیزنی اعلام کرده‌، پتی جنکینز به‌عنوان کارگردان قسمت جدید جنگ ستارگان با عنوان Star Wars: Rogue Squadron انتخاب شده‌ است.

گویا موفقیت در ساخت دو قسمت از فیلم‌های زن شگفت‌انگیز ‌برای این کارگردان کافی نبوده‌ است و حالا او قصد دارد قسمت جدید یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های دنیا را کارگردانی کند. سال گذشته، فیلم جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر در سالن‌های سینما اکران شد و حالا طبق اخباری که کمپانی دیزنی اعلام کرده‌، پتی جنکینز به‌عنوان کارگردان قسمت جدید جنگ ستارگان با عنوان Star Wars: Rogue Squadron انتخاب شده‌ است. این‌طور که پیداست این فیلم در سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر خواهد شد و تهیه‌کنندگی آن بر عهده‌ جرج لوکاس و تیم کمپانی لوکاس فیلم است.


اکران فیلم «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» اثر پتی جنکینز تا روز کریسمس به تعویق افتاد


عنوانی که پتی جنکینز کارگردان قسمت جدید جنگ ستارگان در نظر گرفته، Rogue Squadron خواهد بود و داستان درباره‌ گروهی از خلبانان جنگنده است. گفته‌ می‌شود فیلم‌هایی با موضوع جنگ جهانی دوم و یا حتی فیلم تاپ گان (با عنوان اصلی Top Gun) با بازی تام کروز برای جرج لوکاس الهام‌بخش بوده ‌است. همچنین با نگاهی به ویدیویی که جنکینز در فضای مجازی به اشتراک گذاشته می‌توان حدس زد که ساخت این فیلم برای او جنبه‌ شخصی دارد.

هنوز اطلاعات زیادی از فیلم در دسترس نیست؛ بازیگران انتخاب نشده‌اند و زمانی برای آغاز مراحل تولید نیز در نظر گرفته نشده‌، حتی ممکن است شاهد حضور چهره‌های آشنا در این فیلم باشیم. تنها چیزی که از آن اطلاع داریم تاریخ اکران است؛ این فیلم در ایام کریسمس سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد.


منبع: Empire Online

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم