کریس ایوانز در نقش باز لایتیر و اخبار ساخت چند انیمیشن دیگر

مدیر کمپانی پیکسار از ساخت انیمیشن‌های جدیدی خبر داد که از طریق شبکه استریم دیزنی پلاس منتشر خواهند شد. اما خبر حضور کریس ایوانز در نقش باز لایتر در انیمیشن لایتیر، همه‌‌ طرفداران داستان اسباب‌بازی‌ها را به وجد آورد.

روز پنجشنبه پیت داکتر مدیر کمپانی بزرگ پیکسار از ساخت انیمیشن‌های جدید خبر داد؛ این انیمیشن‌ها از طریق شبکه استریم دیزنی پلاس منتشر خواهند شد. پیکسار انیمیشن‌های زیادی را معرفی کرد اما خبر ساخت لایتیر (با عنوان اصلی Lightyear) همه‌‌ طرفداران داستان اسباب‌بازی‌ها (با عنوان اصلی Toy Story) را به وجد آورد. نکته جذابتر ماجرا کجاست؟ حضور کریس ایوانز در نقش باز لایتیر! برگ برنده انیمیشن لایتیر که به کاراکتر محبوب توی استوری می‌پردازد، کریس ایوانز است که در نقش باز لایتیر صداپیشگی می‌کند؛ در واقع می‌توان گفت این‌بار دیالوگ معروف «به سوی بی‌نهایت و فراتر از آن» را با صدای او خواهیم شنید.

البته هنوز جزئیات زیادی درباره‌ کاراکتر اصلی و موضوع فیلم منتشر نشده اما تاریخ اکران این انیمیشن برای ماه جون سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده ‌است.


نقد و بررسی سریال «دفاع از جیکوب» با بازی کریس ایوانز؛ استعدادهای درخشان پشت و جلوی دوربین


همان‌طور که گفته شد، پیکسار از تولید انیمیشن‌های دیگر نیز خبر داد که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.
انیمیشن Luca در تابستان سال آینده اکران می‌شود. ماجراهای این انیمیشن در ریویرا در کشور ایتالیا اتفاق می‌افتد؛ داستان آن درباره‌ پسر نوجوانی است که یک تعطیلات تابستانی به‌یاد ماندنی را تجربه می‌کند، خوراکی‌های خوشمزه می‌خورد و اسکوتر بازی می‌کند. در این بین او دوست جدیدی پیدا می‌کند و ماجراجویی‌هایش را به همراه او ادامه‌ می‌دهد اما رازی نهفته در دریا، خوشی‌های آن‌ها را تهدید می‌کند، در اعماق دریا هیولاهایی فضایی زندگی می‌کنند…


معرفی انیمیشن جنگلی ها؛ فوتبال برای همه


انیمیشن Turning Red در سال ۲۰۲۲ اکران خواهد شد. داستان، درباره‌ دختر ۱۳ ساله‌ای به نام می‌ لی است که دوران نوجوانی و بلوغ را تجربه می‌کند؛ این دختر وقتی هیجان زده می‌شود به یک پاندای قرمز و بزرگ تبدیل می‌شود. کارگردانی این فیلم برعهده‌ دامی شی بوده‌ است. او برای کارگردانی انیمیشن Bao‌ موفق به کسب جایزه اسکار شد. لیندزی کالینز تهیه‌کنندگی این اثر را بر عهده دارد.
تیم پیکسار انیمیشن‌های دیگری را هم برای دیزنی پلاس تولید و منتشر خواهد کرد؛ انیمیشن‌هایی مثل Spark Shorts و Forky Asks A Question. همچنین سری جدید کارتون ماشین‌ها (با عنوان اصلی Cars) و سریال Win Or Lose در راه است. این سریال درباره‌ تیم سافت‌بال یک مدرسه است که اتفاقات آن در طول هفته منجر به بازی قهرمانی آن‌ها می‌شود. هر قسمت، ۲۰ دقیقه است و هربار تمرکز بر روی یکی از کارکترها است و تصمیم‌های اشتباه آن‌ها را در زمین بازی بررسی می‌کند. فیلم‌نامه‌ این سریال توسط کری هابسن و مایکل یتس نوشته شده است. این کمپانی در ایام کریسمس امسال، دو انیمیشن به ‌نام‌های روح (با عنوان اصلی کارتون Soul) و انیمیشن کوتاه Burrow را از دیزنی پلاس متنشر خواهد کرد؛ انیمیشن کوتاه Burrow داستان خرگوشی است که قصد ساخت خانه‌ رویایی‌اش را دارد. مدلین شریفیان وظیفه‌ کارگردانی را بر عهده داشته است.

یکی دیگر از این انیمیشن‌ها، سریال Dug Days است. این سریال در واقع دنباله‌ انیمیشن بالا (با عنوان اصلی Up) است و درباره‌ پسربچه‌ محبوب این انیمیشن است. نویسندگی و کارگردانی انیمیشن Dug Days را باب پیترسون (صدا پیشه‌ کاراکتر پسربچه) انجام خواهد داد.

شما مشتاق تماشای کدام‌یک از این انیمشن‌ها هستید؟


منبع: Empire Online

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم