بازگشت دکتر اختاپوس به فیلم مرد عنکبوتی

حضور آلفرد مولینا برای بازی در نقش دکتر اختاپوس در قسمت جدید فیلم مرد عنکبوتی (با عنوان اصلی Spider-Man) محصول کمپانی مارول تایید شد.

مدتی پیش، از تولید قسمت سوم فیلم مرد عنکبوتی مطلع شدیم، حالا خبر رسیده باری دیگر آلفرد مولینا برای بازی در نقش اوتو اکتاویوس (معروف به دکتر اختاپوس) به این پروژه بازخواهد گشت. او از بازیگران قسمت دوم این فیلم بوده‌ است و به این قسمت بازمی‌گردد تا برای تام هالند دردسر درست ‌کند.
قسمت دوم به‌ کارگردانی سم ریمی در سال ۲۰۰۴ ساخته شد، اگر به خاطر داشته‌ باشید، آلفرد مولینا نقش دانشمندی نابغه را بازی می‌کرد که همسرش را در پی یک آزمایش ناموفق به قتل رساند و همین دلیل کافی‌ است تا او به اختاپوسی عصبی تبدیل شود. به جرئت می‌توان گفت این کاراکتر یکی از بهترین‌ و شرورترین کاراکترها در دنیای ابرقهرمانان بوده ‌است.

دست اندرکاران قسمت سوم از یاران قدیمی مجموعه فیلم مرد عنکبوتی هستند؛ کارگردانی این قسمت برعهده‌ جان واتس خواهد بود. جیمی فاکس را در نقش الکترو در فیلم مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲ (با عنوان اصلی The Amazing Spider-Man 2) دیدیم، او در این قسمت به ایفای همین نقش می‌پردازد. فیلمی که در آن اندرو گارفیلد نقش مردعنکبوتی را بازی کرد. البته هنوز مشخص نیست اندرو گارفید یا توبی مگوایر برای ایفای نقش پیتر پارکر در این حضور خواهند داشت یا خیر. البته حضور بازیگران دیگر قطعی نشده اما انتظار می‌رود شاهد چهره‌های آشنا در این فیلم باشیم؛ بندیکت کامبریج (در نقش دکتر استرنجزندیا، مریسا تومی، جیکوب باتالون و تونی ریوولوری از بازیگرانی هستند که حضور آن‌ها در این پروژه مورد انتظار است.


معرفی مجموعه فیلم های «مرد عنکبوتی»


طبق اخباری که منتشر شده، مولینا در جدیدترین لایواکشن فیلم مرد عنکبوتی حضوردارد. عنوان اصلی فیلم هنوز مشخص نشده‌است اما در تاریخ ۱۷ دسامبر سال آینده (۲۶ آذر ۱۴۰۰) شاهد اکران آن خواهیم بود.


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم