کویین لطیفه ستاره‌ فیلم End Of The Road می‌شود

کویین لطیفه تصمیم گرفته با بازی در یک فیلم جدید کلیشه‌ نقش‌هایش را بشکند و تصویری متفاوت از خود را ارائه دهد؛ لطیفه برای ایفای نقش زنی جدی در فیلم End Of The Road انتخاب شده است.

کویین لطیفه محبوبیتش را با بازی در نقش‌های کمدی به دست ‌آورده، اما نمی‌توان گفت این بازیگر از پس بازی در نقش‌های جدی برنخواهد آمد. او تصمیم گرفته با بازی در یک فیلم جدید کلیشه‌ نقش‌هایش را بشکند و تصویری متفاوت از خود را ارائه دهد؛ عامل اصلی این اتفاق، نتفلیکس بوده‌ است؛ شبکه‌ نتفلیکس جرئت به خرج داده و لطیفه را برای تهیه‌کنندگی و ایفای نقش زنی جدی در فیلم End Of The Road انتخاب کرده است.

میلیسنت شلتون این فیلم را براساس فیلم‌نامه‌ای از دیوید لاگری کارگردانی خواهد کرد. او همچنین در کارگردانی سریال مردگان متحرک (با عنوان اصلی The Walking Dead) و Black-ish همکاری داشته ‌است. داستان فیلم بر روی زندگی برندا متمرکز است؛ زنی که به تازگی بیوه شده و از دست دادن شغلش باعث می‌شود که همراه با خانواده‌‌ عازم شهر دیگری می‌شود تا زندگی دیگری را از سر بگیرد. اما زندگی روی خوشش را به آن‌ها نشان نمی‌دهد، این خانواده در بیابان‌های شهر نیومکزیکو به تنهایی زندگی می‌کنند که قاتلی مرموز آن‌ها را مورد هدف قرار می‌دهد و آن‌ها برای زنده ماندن چاره‌ای جز مبارزه ندارند…

اگر فکر می‌کنید که فیلم End Of The Road اولین همکاری مشترک کویین لطیفه با نتفلیکس است، سخت در اشتباهید؛ او اخیرا در سریال هالیوود (با عنوان اصلی Hollywood) به کارگردانی رایان مورفی بازی کرده و همچنین به‌تازگی قرارداد همکاری برای بازی در سریالی اکشن به نام The Equalizer را امضا کرده ‌است.


بهترین فیلم های سیاهپوستان در ۱۰ سال اخیر؛ جان سیاه‌پوستان مهم است


شما کویین لطیفه را در نقش‌های جدی می‌پسندید یا نقش‌های کمدی؟


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم