گوگو امبتا – را ستاره‌ یک تریلر روانشناختی به نام Surface خواهد شد

گوگو امبتا – را برای بازی در نقش اصلی سریال Surface انتخاب شده‌است؛ سریالی در ژانر تریلر روان‌شناختی که برای اپل‌ تی‌وی پلاس ساخته می‌شود.

گوگو امبتا – را با بازی در مجموعه‌ تلویزیونی برنامه‌ صبحگاهی (با عنوان اصلی The Morning Show) و فیلم Beyond the Lights به شهرت رسید. او به‌زودی بازیگر اصلی یک تریلر روانشناختی خواهد شد.
او برای بازی در نقش اصلی سریال Surface انتخاب شده‌است، سریالی در ژانر تریلر روان‌شناختی که برای اپل‌ تی‌وی پلاس ساخته می‌شود. ورونیکا وست این فیلم را کارگردانی خواهد کرد؛ او کارگردان سریال High Fidelity بوده‌‌ است که شبکه‌ هولو تنها پس از انتشار یک فصل، تصمیم گرفت ساخت آن را متوقف کند…

می‌توان گفت این دومین پروژه‌ای است که امبتا-را برای اپل ‌تی‌وی پلاس انجام می‌دهد. پیش‌ازاین، سریال نمایش صبحگاهی، از سرویس استریم این شبکه منتشر شد و او در نقش مکمل زن ظاهرشد و با موفقیت در این سریال توانست نقش اصلی فیلم Surface را از آن خود کند. کمپانی ریس ویترسپون به نام Hello Sunshine‌ تهیه‌کنندگی این سریال را بر عهده خواهد داشت. اپل سفارش ساخت سریال را داده ‌است اما هنوز جزئیات زیادی در دسترس نیست.

وست علاوه بر کارگردانی، نویسنده‌ای ماهر نیز هست. از کارهای برجسته‌ او می‌توان به سریال بتی بی‌ریخته (با عنوان اصلی Ugly Betty)، سریال هارت آو دیکسی (با عنوان اصلی Hart of Dixie)، مجموعه تلویزیونی Chicago Fire ،Bull و همچنین نویسندگی قسمت جدید سریال دکستر (با عنوان اصلی Dexter) اشاره کرد. او با کارگردانی سریال High Fidelity توجه مخاطبان زیادی را جلب کرد اما هولو تصمیم گرفت فصل دومی برای این سریال ساخته نشود. اما این شکست، نقطه‌ پایانی برای زندگی حرفه‌ای این کارگردان نبود؛ Surface عنوان سریال جدید اوست؛ وست فیلم‌نامه‌ اصلی را نوشته و همچنین علاوه‌بر کارگردانی و نویسندگی، تهیه‌کنندگی را نیز برعهده خواهد داشت؛ به‌علاوه، ویترسپون و لورن نوستدتر او را در این مسیر همراهی خواهند کرد. همچنین امبتا-را عضوی از تیم تهیه‌کنندگی خواهد بود.

از گوگو امبتا – را فیلم‌های زیادی دیده‌ایم؛ در سال ۲۰۱۰ با بازی در سریال درام Undercovers درخشید؛ سریالی محصول کمپانی بدروبات که متاسفانه بسیار دست‌کم گرفته ‌شد. پس‌آزآن شاهد نقش‌آفرینی بی‌نظیر او در قسمت چهارم فصل سوم سریال Black Mirror به نام سن‌یونیپرو بودیم. در سال ۲۰۱۵ او افتخار همکاری با کارگردانان مجموعه‌ فیلم‌های ماتریکس (خواهران واچوفسکی) در فیلم علمی‌-تخیلی صعود ژوپیتر نصیبش شد. او همچنین در لایواکشن دیزنی، فیلم دیو و دلبر (با عنوان اصلی Beauty and the Beast) به ایفای نقش پرداخته. در سال ۲۰۱۸ در فیلم چین‌خوردگی در زمان با ایوا دوورنی همکاری داشته. اما فعالیت‌های هنری او به بازی جلوی دوربین ختم نمی‌شود؛ او در مجموعه فیلم عروسکی بلور تاریک: دنیای مقاومت (با عنوان اصلی The Dark Crystal: Age of Resistance) وظیفه‌ صداپیشگی را برعهده داشته‌ است. همچنین جدیدترین اثر او فیلمی در ژانر درام و فانتزی به نام دور برو (با عنوان اصلی Come Away) است. او همچنین در مینی‌سریال اینترنتی لوکی (با عنوان اصلی Loki) حضور خواهد داشت. این سریال به زودی در مارول استودیوز تولید می‌شود و توزیع آن بر عهده‌ دیزنی خواهد بود.


تریلر فیلم دور برو؛ کارگردان فیلم «دلیر»، افسانه‌ای جدید را روی پرده می‌برد


مراحل تولید سریال Surface از سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد.


منبع:‌ Slash Film

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم