سورشا رونان همبازی سم راکول و دیوید اویلوو در یک فیلم معمایی شد

طبق آخرین اخبار، مراحل تولید فیلمی معمایی آغاز شده و تا به امروز حضور بازیگرانی مثل سورشا رونان ، سم راکول و دیوید اویلوو در این پروژه قطعی شده ‌است.

دنیای سینما روزهای شلوغی را سپری می‌کند: از طرفی مراحل تولید فیلم‌هایی که متوقف شده‌اند از سر گرفته شده و از طرفی دیگر، فیلم‌های جدیدی در دست تولید هستند؛ طبق آخرین اخبار، مراحل تولید فیلمی رازآلود و معمایی که هنوز عنوانی برای آن در نظر گرفته نشده، آغاز شده و تا به امروز حضور بازیگرانی مثل سورشا رونان ، سم راکول و دیوید اویلوو در این پروژه قطعی شده ‌است.

تام جورج، کارگردان سریال کمدی This Country و همچنین برادکست Proms، این فیلم معمایی و مهیج را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از مارک چپل کارگردانی می‌کند. داستان این فیلم در دهه‌ ۱۹۵۰ میلادی و در لندن اتفاق می‌افتد، یکی از تهیه‌کنندگان فیلم‌های هالیوودی قصد دارد یکی از نمایش‌هایی که در تئاتر وست اند اجرا شده را به فیلم تبدیل کند. وقتی که اعضای گروه تولید به قتل می‌رسند، کارآگاهی کاربلد به نام استاپارد (با بازی سم راکول) به همراه همکار تازه‌کار و مشتاقش کانستابل استالکر (با بازی سورشا رونان) وارد داستان شده و گرفتار داستانی پلیسی و گیج‌کننده در تئاترهای پر زرق‌وبرق و متروهای کثیف لندن می‌شوند.

توزیع این فیلم بر عهده‌ شرکت سرچلایت پیکچرز خواهد بود و هنوز مراحل تولید آغاز نشده ‌است.


نقد و بررسی فیلم «زنان کوچک» با بازی سورشا رونان را در فیلیمو شات بخوانید


سورشا رونان جوان‌ترین بازیگر زنی است که برنده‌ سه جایزه‌ اسکار شده، آیا در این فیلم شاهد درخشش دوباره‌ او خواهیم بود؟


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم