دردسرهای نیل پاتریک هریس در فیلم نیکلاس کیج

در فیلم سنگینی تحمل‌ناپذیر استعدادی عظیم نیکلاس کیج در نقش خودش ظاهر می‌شود و اخیراً نیل پاتریک هریس نیز به گروه بازیگران آن پیوسته است.

در فیلم سنگینی تحمل‌ناپذیر استعدادی عظیم با عنوان اصلی The Unbearable Weight of Massive Talent، نیکلاس کیج نه‌تنها در نقش خودش ظاهر می‌شود، بلکه تهیه‌ کنندگی فیلم را نیز بر عهده دارد. پروژه ساخت این فیلم از مدتی قبل آغاز شده است و اخیراً نیل پاتریک هریس نیز به گروه بازیگران آن پیوسته است.

کارگردان این فیلم تام گورمیکن است که به همراه کوین ایتن نویسندگی فیلمنامه را نیز برعهده داشته. در فیلم سنگینی تحمل ‌ناپذیر استعدادی عظیم، نیکلاس کیج برای حل مسائل شخصی‌اش تقلا می‌کند. او قرار است در فیلم جدید کوئنتین تارانتینو نقشی داشته باشد و از سوی دیگر در روابط پرتنش با دختر نوجوانش نیز با مشکلات فراوانی روبرو است. در همین گیرودار، هر از گاهی نسخه جوان خودش از دوران سال‌های دهه ۱۹۹۰ در برابرش ظاهر می‌شود و او را به خاطر بازی در این همه فیلم بد و بی‌کیفیت سرزنش می‌کند؛ کیج جوان او را مقصر از دست رفتن استعداد درخشانش می‌داند!

در همین زمان کیج با مشکلات مالی نیز دست به گریبان است. به همین دلیل قبول می‌کند تا در جشن تولد یک میلیاردر مکزیکی در معرض دید عموم ظاهر گردد. این میلیاردر مکزیکی، با بازی پدرو پاسکال، یکی از دوستداران کیج است. او فیلمنامه‌ای هم در دست دارد و دلش می‌خواهد که کیج نظرش را درباره آن بگوید.
اما مشکل اینجاست که این مکزیکی پولدار، سلطان تجارت مواد مخدر نیز هست و دختر نامزد انتخابات ریاست جمهوری مکزیک را نیز دزدیده است! خانواده کیج نیز در این ماجرا در معرض خطر قرار می‌گیرند و کیج با سازمان سیا در جمع آوری شواهد و مدارک لازم همکاری می‌نماید.

نیل پاتریک هریس قرار است در این فیلم نقش مدیر برنامه‌های کیج را بازی کند که در مسیر داستان دچار دردسر می‌ شود. او اخیراً در فیلم چهارم مجموعه ماتریکس (با عنوان اصلی Matrix) به ایفای نقش پرداخته است و هیچ بعید نیست که برای دفاع از خودش از تجربه مبارزات تن به تن در فیلم ماتریکس نیست کمک بگیرد!


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم