مارول فیلم جدید پلنگ سیاه را بدون چادویک بوزمن می‌سازد

طبق گزارش‌های سایت هالیوود ریپورتر، ماه جولای آینده برای شروع ساخت فیلم جدید پلنگ سیاه تعیین گردیده است.

پس از مرگ غم‌انگیز چادویک بوزمن، (ستاره فیلم پلنگ سیاه با عنوان اصلی Black Panther) در ماه آگوست امسال، کاملاً محتمل بود که ساخت فیلم جدید بلک پنتر از دستور کار خارج گردد و سرنوشت آن در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. حالا کارگردان فیلم رایان کوگلر در حال مذاکره با کمپانی مارول است تا درباره چگونگی ادامه داستان این فیلم تصمیم بگیرند؛ آنها باید سرنوشت قهرمانان قصه را در فیلم جدید مشخص کنند. طبق گزارش‌های سایت هالیوود ریپورتر، ماه جولای آینده برای شروع ساخت فیلم جدید پلنگ سیاه تعیین گردیده است.


۵ دفعه‌ای که کتاب‌ های مصور مارول ، سیاست واقعی را به تصویر کشید


بر اساس گزارش‌های منتشرشده تاکنون، جزئیات خاصی از داستان ارائه نشده است؛ اما بازگشت لتیشیا رایت، لوپیتا نیونگو، وینستون دوک و آنجلا باست دور از انتظار نخواهد بود. با وجود این، اگر کارگردان طرح‌های اولیه داستان را در قالب کمیک استریپ به تصویر بکشد، احتمالا شخصیت شوری با بازی رایت را در کسوت جنگجویی که فرمانروا نیز هست خواهیم دید.
کمپانی مارول اعلام کرده است که هیچ سکانسی از برداشت‌های قبلی را به این مجموعه اضافه نخواهد کرد. بنابراین از بوزمن در فیلم جدید پلنگ سیاه خبری نیست. اما می‌توان انتظار داشت که در مکالمات و اتفاقات داستان، اشاراتی به شخصیتی که این هنرپیشه فقید بازی می کرد وجود داشته باشد.

هنوز درباره گروه سازندگان فیلم جدید بلک پنتر اطلاعات رسمی ارائه نشده است. اما همکاری دوباره همه عوامل مجموعه تقریباً قطعی خواهد بود. این فیلم در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ به نمایش عمومی درخواهد آمد.


چادویک بوزمن و نقش‌های به‌یادماندنی‌اش؛ قهرمانی که دیگر در میان ما نیست


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم