فیلم جدید لیدی گاگا در راه است؛ یک تریلر اکشن به نام قطار سریع‌السیر

فیلم جدید لیدی گاگا یک تریلر اکشن خواهد بود؛ او برنامه‌های خود را طوری تنظیم کرده است تا در فیلم قطار سریع‌السیر (با عنوان اصلی Bullet Train) با برد پیت هم‌بازی شود.

لیدی گاگا برای بازی در فیلم ستاره‌ای متولد شده‌ است (با عنوان اصلی A Star is Born) موفق به کسب جایزه‌ اسکار شد. پس از موفقیت در این فیلم، بدون شک فیلم‌های زیادی به گاگا پیشنهاد شده اما او در انتخاب‌هایش سختگیرانه عمل کرده و تنها تعداد معدودی را انتخاب کرده‌ است. او این‌روزها مشغول کار در فیلم گوچی (با عنوان اصلی Gucci) به کارگردانی ریدلی اسکات است، اما گویا فیلم جدید لیدی گاگا یک تریلر اکشن خواهد بود؛ او برنامه‌های خود را طوری تنظیم کرده است تا در فیلم قطار سریع‌السیر (با عنوان اصلی Bullet Train) با برد پیت هم‌بازی شود.


آرون تایلر- جانسون در فیلم «قطار سریع‌السیر» با برد پیت همبازی شد


زک الکویچ فیلم‌نامه را با اقتباس از رمان ژاپنی ماریا بیتل نوشته‌ کوتارو ایساکا می‌نویسد. جزئیات داستان هنوز مشخص نیست، اما داستان اصلی درباره‌ پنج آدم‌کش حرفه‌ای است که در قطاری سریع‌السیر از توکیو به مورویکا سفر می‌کنند. این قطار در چند ایستگاه‌ توقف دارد و آن‌ها متوجه می‌شوند که ماموریت‌هایشان به هم مربوط است. سوالی که مطرح می‌شود این است که چه کسی از این قطار زنده بیرون می‌آید و به ایستگاه آخر می‌رسد؟

پیشنهاد فیلیمو شات: فیلم اکشن

دیوید لیچ (کارگردان فیلم) پیش از این ستاره‌های دیگری هم به لیست بازیگران اضافه کرده بود: جویی کینگ، آرون تایلر-جانسون، زازی بیتز، برایان تایری هنری، اندرو کوجی، ماسای اوکا و مایکل شنون از دیگر بازیگرانی هستند که در کنار برد پیت به ایفای نقش خواهند پرداخت. البته نقش‌هایی که ایفا خواهند کرد هنوز مشخص نیست؛ برای اطلاع از جزئیات بیشتر تا زمان اکران، با فیلیمو شات همراه باشید.

آیا حضور اینهمه ستاره در فیلم جدید لیدی گاگا باعث موفقیت آن خواهد شد؟


بهترین فیلم های پلیسی اکشنمنبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم