ساخت فیلم پلنگ صورتی توسط کارگردان سونیک خارپشت

طبق اخبار، جف فاولر (کارگردان فیلم سونیک خارپشت) ساخت فیلم پلنگ صورتی را عهده‌دار شده است و همچنین کریس برمنر (از نویسندگان فیلم پسران بد تا ابد) فیلم‌نامه‌ آن را می‌نویسد.

همان‌طور که می‌دانید به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا سال ۲۰۲۰ سال خوبی برای دنیای سینما نبوده ‌است، ولی با این حال توانستیم فیلم‌های موفقی مثل پسران بد تا ابد (با عنوان اصلی Bad Boys for Life) و سونیک خارپشت (با عنوان اصلی Sonic Hedgehog) را ببینیم و لذت ببریم. فیلم پسران بد تا ابد، دنباله‌ای برای دو فیلم پرفروش و موفق دیگر است و فیلم سونیک خارپشت با اقتباس از یک بازی ویدیویی ساخته شده است؛ این فیلم در سال ۲۰۱۹ بدترین کمپین توزیع و بازاریابی را داشت و رضایت طرفداران و منتقدین را جلب نکرد. و حالا خبر خوب این است که فکر‌های خلاق این دو پروژه با همکاری هم قصد ساخت فیلم پلنگ صورتی (با عنوان اصلی The Pink Panther) را دارند.


نقد فیلم «سونیک خارپشت»؛ ماجراجویی در دنیای انسان‌ها


طبق اخبار، جف فاولر (کارگردان فیلم سونیک خارپشت) ساخت فیلم پلنگ صورتی را عهده‌دار شده است و همچنین کریس برمنر (از نویسندگان فیلم پسران بد تا ابد) فیلم‌نامه‌ آن را می‌نویسد. فاولر و برمنر با همکاری یکدیگر فیلم پلنگ صورتی را به سفارش MGM بازسازی خواهند کرد. البته منظور از بازسازی، یک تغییر اساسی در داستان فیلم است.


نقد و بررسی فیلم «پسران بد تا ابد»


طبق اخبارمنتشرشده، داستان اصلی هنوز مشخص نیست؛ اما می‌دانیم که در این قسمت بار دیگر کاراکتر کارآگاه کلوزو را در کنار کاراکتر کارتونی پلنگ صورتی خواهیم دید. این دوکاراکتر فقط در قسمت‌ اول از این مجموعه در کنار هم بازی کردند و بسیار محبوب شدند و پس از آن، قسمت‌های بعدی با محوریت کاراکتر پلنگ صورتی ساخته شد. در این قسمت، کارآگاه وارد یک سری اتفاقات عجیب و غریب می‌شود و این اتفاقات منجر می‌شود دوست قدیمی‌اش پلنگ صورتی را در خیالاتش ببیند. به نظر قصه‌ جالبی می‌رسد.

پیشنهاد ویژه فیلیمو: پلنگ صورتی

ساخت فیلم‌هایی با ترکیب کاراکترهای کارتونی و انسانی و در مقابل هم قرار دادن آن‌ها، فقط از عهده‌ جف فاولر برمی‌آید. او کسی بود که توانست فیلمش را از کمپین توزیع نه‌چندان حرفه‌ای نجات دهد. پس از واکنش منفی طرفداران به اولین تریلر، تصمیم به طراحی دوباره کاراکتر سونیک گرفته شد و به همین دلیل اکران این فیلم به تعویق افتاد. پس اگر این موجود آبی چست و چابک موفق شد نظر طرفداران را دوباره جلب کند، پلنگ صورتی هم موفق می‌شود.

هنوز بازه زمانی مشخصی برای فرایند تولید و اکران اعلام نشده است؛ اما MGM در بازسازی این مجموعه‌ دنباله دار بسیار مصمم است، بنابراین اخبار تازه‌ ساخت و تولید این مجموعه ما را متعجب نخواهد کرد.
نظر شما درباره همکاری کارآگاه کلوزو و پلنگ صورتی چیست؟ آیا رضایت هوارادان پلنگ صورتی جلب خواهد شد؟


منبع: The Playlist

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم