«زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲» در صدر جدول باکس آفیس این هفته

انیمیشن «زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲» که هفته گذشته اکران شد، توانست در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد.

جدیدترین اثر کمپانی یونیورسال یعنی «زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲» که هفته گذشته اکران شد، توانست با فروش آخر هفته ۴۷٫۱۱ میلیون دلار در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد. این نهمین بار است که یکی از آثار استودیوی ایلومینیشن توانسته است صدر جدول باکس آفیس را در اختیار خودش قرار دهد. این فیلم در خارج از ایالات‌متحده هم توانست ۴۹ میلیون دلار درآمد داشته باشد تا مجموع درآمد جهانی آن به ۹۷٫۰۴ میلیون دلار برسد. این در حالی است که شماره اول این انیمیشن که سال ۲۰۱۶ منتشر شد، در اولین هفته اکرانش توانست ۱۰۴٫۳ میلیون دلار درآمد داشته باشد.

بیشتر بخوانید: نقد و بررسی انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲

پس از این انیمیشن، جدیدترین شماره از فیلم‌های مردان ایکس با نام «دارک فینکس» با فروش آخر هفته فقط ۳۳ میلیون دلار، ضعیف‌ترین اکران بین فیلم‌های مردان ایکس محسوب می‌شود و دومین فیلم پرفروش در آمریکا در هفته گذشته شد. البته این فیلم در خارج از آمریکا توانست مجموعا ۱۰۷ میلیون دلار درآمد داشته باشد تا کل فروش جهانی آن به ۱۴۰ میلیون دلار برسد.

زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲

رتبه سوم جدول باکس آفیس هم در اختیار «علاءالدین» قرار دارد که ۲۴٫۵ میلیون دلار در آمریکا و ۶۷٫۶ میلیون دلار در بازارهای بین‌المللی درآمد داشت. حالا مجموع درآمد این فیلم در سراسر جهان به ۶۰۴٫۹ میلیون دلار می‌رسد. پس از علاءالدین، «گودزیلا: پادشاه هیولاها» قرار دارد که این هفته در ایالات‌متحده ۱۵٫۴ میلیون دلار و در بازارهای بین‌المللی هم ۴۷٫۱ میلیون دلار تا کل فروش این فیلم پس از دو هفته از اکرانش به ۲۹۲٫۳ میلیون دلار برسد. در پنجمین رتبه فیلم‌های پرفروش آمریکا هم، «راکت‌من» قرار دارد که زندگی‌نامه «التون جان» است. این فیلم که توسط کمپانی پارامونت ساخته شده است، با ۱۴ میلیون دلار فروش در آمریکا و ۱۳ میلیون دلار در بازارهای بین‌المللی در این هفته، توانست کل فروش جهانی خود را به ۱۰۱٫۷۹ میلیون دلار برساند.

اما هفته آینده دو فیلم مورد انتظار Men in Black International و The Dead Don’t Die، اکران گسترده خود را در ایالات‌متحده آغاز می‌کنند و انتظار داریم که این دو بتوانند جزو پنج فیلم پرفروش جدول باکس آفیس در هفته آینده شوند. نظر شما در این مورد چیست؟


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم