استیون کیپل جونیور کارگردانی یک فیلم جدید برای مجموعه «تبدیل شوندگان» را عهده‌دار شد

استیون کیپل جونیور (کارگردان فیلم «کرید ۲»با عنوان اصلی Creed II) ساخت یک فیلم جدید برای مجموعه «تبدیل‌شوندگان» را عهده‌دار شده‌ است.

با وجود این ‌که هر پنج قسمت‌ این فیلم مورد استقبال تماشاگران و محبوب است اما پارامونت به دنبال راهی ا‌‌ست تا فیلم «Transformers: Energon» را بهترین و مهم‌ترین فیلم این مجموعه نگه ‌دارد. باخبر شدیم که استیون کیپل جونیور (کارگردان فیلم «کرید ۲» با عنوان اصلی Creed II) بازسازی و ساخت لایواکشن این مجموعه را عهده‌دار شده‌ است.

طبق اخبار، هنوز تاریخی برای شروع مراحل تولید اعلام نشده ‌است اما استودیو پارامونت و Hasbro ساخت و تولید این فیلم را در اولویت قرار داده‌اند. البته هنوز داستان اصلی مشخص نیست ولی نویسندگی فیلم‌نامه بر عهده‌ جابی هارولد خواهد بود. او قبلا برای نوشتن نسخه‌ای پیش‌نویس از داستان، با جیمز لاوسون همکاری کرده بود. پس از موفقیت هارولد در نوشتن فیلم‌نامه، استودیو پارامونت ملاقاتی با کارگردانان ترتیب داد تا نوشته‌ او را بخوانند و در آخر، کیپل او را انتخاب کرد.

علاوه بر این، پارامونت انیمیشنی سینمایی براساس مجموعه «تبدیل شوندگان» را در دست ساخت دارد و جاش کولی کارگردان انیمیشن «داستان اسباب بازی ۴» وظیفه‌ کارگردانی آن را برعهده‌ گرفته ‌است.

استیون کیپل جونیور ساخت چندین پروژه را در دست دارد و البته انتظار می‌رود برای ساخت این فیلم، پروژه‌های دیگرش را به تعویق بیندازد. تاریخ اکران این لایواکشن برای ماه ژوئن ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است؛ البته باید منتظر خبرهای بعدی باشیم و ببینیم آیا همه‌چیز طبق برنامه پیش خواهد رفت یا نه.


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم