حضور جان سینا در سریع و خشن ۹ تایید شد

امروز رسما حضور جان سینا در سریع و خشن ۹ تایید شد. چند ماه پیش وین دیزل تصویری منتشر کرده بود که سینا را در صحنه فیلم‌برداری این فیلم نشان می‌داد.

چند ماه پیش وین دیزل در صفحه اینستاگرام خود عکسی از حضور جان سینا در سریع و خشن ۹ منتشر کرد. حالا حضور جان سینا در سریع و خشن ۹ رسما تایید شده است. این کشتی‌گیر سابق قرار است در جدیدترین فیلم‌های سریع و خشن بازی کند. به نظر می‌رسد که سینا جای خالی دواین جانسون را در این مجموعه پر می‌کند. بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که سینا و جانسون هر دو کشتی‌گیر بوده‌اند که بعدا وارد سینما شده‌‌اند. گزارش‌های جدیدتر می‌گویند که سینا قرار است در فیلم «جوخه انتحار» هم بازی کند.


نقد سریع و خشن ۹


حضور جان سینا در سریع و خشن 9

فیلم سریع و خشن ۹ در ابتدا قرار بود که در خردادماه امسال راهی سینما شود؛ اما تاریخ اکران آن یکسال به تاخیر افتاد تا زمان کافی برای اکران فیلم «هابز و شاو» وجود داشته باشد. فیلم «هابز و شاو» دنباله‌ای فرعی برای مجموعه سریع و خشن به حساب می‌آید. در این فیلم دواین جانسون و جیسون استاتهام بازی می‌کنند. این فیلم اواخر تیرماه اکران می‌شود.

سازندگان فیلم سریع و خشن ۹ اعلام کرده‌اند که این فیلم قرار است در بهار سال ۲۰۲۰ راهی سینما شود و «جاستین لین» هم کارگردان ان خواهد بود. او فیلم سوم تا ششم این مجموعه را کارگردانی کرده بود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم