همکاری اپرا وینفری و برد پیت در تهیه‌کنندگی فیلم «The Water Dancer»

اپرا وینفری و برد پیت برای تهیه‌کنندگی فیلم «The Water Dancer» به هم پیوستند؛ این فیلم، با اقتباس از کتابی به همین نام نوشته‌ تا-نهیسی کوتس ساخته ‌خواهد شد.

اپرا وینفری و برد پیت برای تهیه‌کنندگی فیلم «The Water Dancer» به هم پیوستند؛ این فیلم، با اقتباس از کتابی به همین نام نوشته‌ تا-نهیسی کوتس و به سفارش ام‌جی‌ام تله‌ویژن ساخته ‌خواهد شد.


فیبی والر بریج و دونالد گلاور در سریال آقا و خانم اسمیت


کمپانی فیلم‌سازی اپرا وینفری به ‌نام Harpo Films با همکاری کمپانی برد پیت به نام پلن بی انترتینمنت و کامیلا فورس مدیر اجرایی تئاتر آپولو تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده‌دارند. فورس اخیرا تئاتری اقتباسی اثر کوتس به نام «Between the World and Me» را روی صحنه برده ‌است؛ ساخت این اثر اقتباسی از برنامه‌های آینده‌ اچ‌بی‌او است. همچنین آخرین همکاری کمپانی پلن بی و Harpo Films منجر به راه پیدا کردن فیلم «سلما» (با عنوان اصلی «Selma») به مراسم اسکار شد و توانست نامزد دریافت جایزه‌ اسکار در سال ۲۰۱۴ شود.

داستان فیلم «The Water Dancer» درباره‌ مردی به نام هیرام واکر است. او پسری برده‌زاده است و مادرش را در سنین کودکی از دست داده‌‌. بر اثر حادثه‌ای، درشکه‌ او در رودخانه غرق می‌شود اما نجات پیدا می‌کند و همین اتفاق باعث می‌شود قدرت‌های عجیبش را کشف کند؛ او با استفاده از قدرت عجیبش می‌تواند خاطرات فراموش‌شده‌ و قدیمی مادرش را ببیند و تلاش می‌کند از قصه‌ آن‌ها سر دربیاورد…

مایکل دلوکا یکی از اعضای کمپانی ام‌جی‌ام و پاملا ابدی نماینده‌ گروه فیلم‌سازی ام‌جی‌ام گفتند: «اتفاق‌هایی که برای هیرام واکر (کاراکتر اصلی کتاب تخیلی تا-نهیسی) رخ می‌دهد تاثیر زیادی بر روی شخصیت او می‌گذارند؛ داستان زندگی او به‌عنوان یک برده، و این واقعیت تلخ که قرن‌هاست برده‌ها به اجبار از خانواده‌هایشان جدا می‌شوند باعث می‌شود او دید وسیعی نسبت به معنویت و قدرت‌های ماورایی‌اش پیدا کند. داستان هیرام واکر برای همه‌ کسانی است که دوستشان دارد و سعی می‌کند آن‌ها را با هم متحد کند. همکاری با تا-نهیسی، کامیلا، پلن بی و Harpo Films برای رسیدن به یک هدف مشترک، باعث افتخار همه‌ ما در ام‌جی‌ام است.»

کوتس اضافه کرد: «افتخار همکاری با پلن بی و Harpo Films و البته دوست قدیمی‌ام کامیلا فوربس را دارم. همه‌ ما می‌دانیم ام‌جی‌ام بهترین انتخاب برای ساخت این اثر اقتباسی است و بی‌صبرانه منتظرم این فیلم را روی پرده‌ سینما ببینم.»


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم