فروش دارک فینکس خیره کننده نبود

فروش دارک فینکس در اولین هفته اکران اصلا خوب نبود. این فیلم با فروش ۳۷٫۷ میلیون دلار، به یکی از کم‌فروش‌ترین فیلم‌های مجموعه مردان ایکس تبدیل شد.

به نظر می‌رسد که فروش فیلم دارک فینکس چندان شگفت‌انگیز نبوده و ققنوس تازه به پرواز درآمده «دیزنی» نمی‌تواند از خاکسترهای خود دوباره متولد شود. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، فروش افتتاحیه فیلم Dark Phoenix تنها ۳۷٫۷ میلیون دلار بوده است. دیزنی پیش‌بینی کرده بود که این فیلم بتواند در زمان افتتاحیه بین ۴۰ تا ۵۰ میلیون دلار بفروشد. فروش این فیلم در سینماهای آمریکا به‌قدری پایین بود که این فیلم هم‌اکنون به یکی از کم‌فروش‌ترین فیلم‌های مجموعه «مردان ایکس» تبدیل شده است.

فروش دارک فینکس

فیلم دارک فینکس اولین فیلم از دنیای مردان ایکس است که «دیزنی» آن را می‌سازد. این فیلم دنباله‌ مستقیمی برای فیلم «مردان ایکس: آپوکالیپس» به‌حساب می‌آید که فروش هفته اول آن ۶۵ میلیون دلار بود و کل فروش آن هم به ۵۴۳ میلیون دلار رسید. فروش این فیلم در روز جمعه ۱۵ میلیون دلار بود و این فروش در روز پنجشنبه تنها ۵ میلیون دلار بود.

این فیلم هم‌اکنون یکی از بدترین فیلم‌های مجموعه مردان ایکس از نظر منتقدین به‌حساب می‌آید. میانگین امتیازات دارک فینکس در سایت Rotten Tomatoes هم‌اکنون به ۲۳ درصد رسیده و میانگین امتیازات آن در سایت «متاکرتیک» هم ۴۳ است. سازندگان فیلم امیدوارند فروش بین‌المللی بتواند شرایط را بهتر کند.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم