بن ویتلی و کارگردانی فیلم ترسناک «In The Earth»

خبر خوب برای دوستداران فیلم «ربکا»: مراحل ساخت فیلم جدید و ترسناک بن ویتلی (کارگردان «ربکا») به پایان رسیده است و در سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

تا به حال فیلم‌های زیادی از بن ویتلی دیده‌ایم؛ او کارگردان موفقی است و اکثر فیلم‌هایش را بی‌سروصدا و بدون حاشیه می‌سازد. به همین دلیل، وقتی متوجه شدیم مراحل تولید و فیلم‌برداری فیلم ترسناک «In The Earth» در دوران شیوع جهانی ویروس کرونا به پایان رسیده، تعجب نکردیم. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود این فیلم را سال آینده بر روی پرده‌ سینماها خواهیم دید.


میشا گرین، کارگردانی دنباله فیلم مهاجم مقبره را بر عهده دارد!


جوئل فرای، الورا تورچیا، هیلی اسکوایرز و ریس شیراسمیت از بازیگران این فیلم هستند. داستان فیلم ترسناک بن ویتلی درباره‌ دنیایی است که در آن یک ویروس زندگی همه‌ مردم را به خطر انداخته ‌است. در همین حال، یک دانشمند و نگهبان ماجراجوی پارک برای تست تجهیزاتشان به اعماق جنگل می‌روند. در دل سیاهی شب، جنگل ظاهری ترسناک‌ به خود می‌گیرد و همه‌چیز به یک ماجراجویی خطرناک تبدیل می‌شود و…

علاوه بر کارگردانی، وظیفه‌ نویسندگی هم بر عهده‌ ویتلی بوده ‌است و همان‌طور که گفته شد مراحل فیلم‌برداری کاملا تمام شده. این فیلم برای کمپانی Neon ساخته‌ شده و در سال ۲۰۲۱ در ایالات‌متحده اکران خواهد شد. البته هنوز مشخص نیست که اکران آن در انگلستان چه زمانی و چگونه انجام می‌شود.


ترسناک ترین فیلم های جهان در قرن ۲۱


اگر به آثار بن ویتلی علاقه‌مند هستید، تماشای فیلم ربکا (با عنوان اصلی «Rebecca») را از دست ندهید.


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم