آنیا تیلور-جوی و نیکول کیدمن در ترسناکترین فیلم تاریخ سینما

رابرت اگرز برای یک فیلم جدید به سراغ آنیا تیلور جوی ونیکول کیدمن رفته است. اگرز قصد دارد یک فیلم ترسناک به سبک همیشگی آثارش بسازد.

رابرت اگرز با کارگردانی فیلم «جادوگر» (با عنوان اصلی «The Witch») فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرد. این فیلم در ژانر ترسناک ساخته‌ شد و داستان منحصربه‌فرد آن بسیاری از بیننده‌ها را میخکوب کرد. به علاوه، آنیا تیلور-جوی با بازی در این فیلم به شهرت رسید. حال این بازیگر و کارگردان پس از گذشت ۵ سال در فیلم «The Northman» دوباره با هم همکاری می‌کنند تا اثر شگفت‌انگیز دیگری بسازند. تماشای یک فیلم جدید از آنیا تیلور جوی می‌تواند خبری خوش برای طرفداران مینی‌سریال جدید «گامبی وزیر» باشد.

طبق صحبت‌های اگرز، آنیا تیلور-جوی ستاره‌ مینی‌سریال «گامبی وزیر» (با عنوان اصلی «The Queen’s Gambit») در فیلم «The Northman» به ایفای نقش اصلی می‌پردازد. اگرز می‌گوید اینبار فیلمی می‌سازد که تا به‌حال در هیچ جای دنیا ساخته نشده ‌است.


درباره مینی سریال تماشایی «گامبی وزیر»؛ هیچ می‌دونی که تو یک دختر استثنایی هستی؟!


تیلور-جوی در مصاحبه‌اش درباره‌ همکاری با اگرز گفت:

«دوباره فرصت بازی در فیلمی بی‌نظیر از اگرز نصیب من شده. فیلمی که در گذشته با هم کار کردیم باعث رشد هردوی ما شد و حالا دوباره این شانس نصیبمان شده. باعث افتخار است که من هم جزئی از این پروژه هستم و همیشه به کار با او افتخار می‌کنم و فکر نمی‌کنم فیلمی که می‌سازیم تا به حال در هیج‌ کجای دنیا ساخته شده باشد. همکاری در این پروژه باعث افتخار من است.»

البته تیلور -جوی چندان وارد جزییات نشد.
اگر فیلم «فانوس دریایی» (با عنوان اصلی «The Lighthouse») و بازی رابرت پتینسون در هوای طوفانی و بارانی را دیده ‌باشید متوجه خواهید شد که این کارگردان توجه عجیبی به جزئیات دارد. پس اگر متوجه ریزه‌کاری‌ها و جزئیات مشابه در فیلم جدید «The Northman» شدید، خیلی تعجب نکنید. آنیا تیلور جوی در این‌باره‌ گفت: «داریم با رابرت اگرز کار می‌کنیم؛ من روز اول به همکاران گفتم قرار است از سرما بلرزیم، قرار است راحتی را فراموش کنیم اما شک نکنید همه‌چیز عالی پیش‌ میرود. کارکردن با اگرز آسان نیست.»


گفتگو با رابرت اگرز درباره فیلم «فانوس دریایی»؛ ملوانان مست و ستاره‌های سینما


نیکول کیدمن، برنده‌ جایزه‌ اسکار، هم در این فیلم حضور دارد و در مصاحبه‌ای که به‌صورت جداگانه انجام شد، گفت: «شاید خونسرد به نظر برسم اما از بازی در این فیلم خیلی می‌ترسم.»


منبع: The Playlist

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم