بازگشت دکتر اختاپوس به فیلم مرد عنکبوتی : دور از خانه

آلفرد مولینا به هواداران مرد عنکبوتی خبری داد تا مشتاقانه‌تر انتظار آخرین قسمت این مجموعه با عنوان اسپایدرمن: دور از خانه را بکشند که در تاریخ ۱۷ دسامبر (۲۶ آذر ۱۴۰۰) در سینماها اکران می‌شود. پس از حدس و گمان بسیار زیاد هواداران، مولینا در مصاحبه جدید با ورایتی، تأیید کرد که برای بازی در نقش دکتر اختاپوس یا همان داک اوک، به سریال برگشته؛ نقشی که او در مرد عنکبوتی ۲ (با عنوان اصلی Spider-Man 2) در سال ۲۰۰۴ به کارگردانی سم ریمی بازی کرده بود.

جذابیت دیگر فیلم جدید به کارگردانی جان واتس این است که آلفرد مولینا در قسمت جدید مرد عنکبوتی پیر می‌شود. مولینا می‌گوید: خیلی جالب بود که پس از ۱۷ سال به عقب برگردم و همان نقش قدیمی را بازی کنم، با توجه به اینکه جوانی‌ام را به سال‌هایی که گذشت سپرده‌ام. آلفرد مولینا می‌گوید جان واتس در پاسخ این سوال که «چطور نقش دکتر اختاپوس را به من ۶۷ ساله می‌دهید؟» گفته است: آیا دیدی که ما با رابرت داونی جونیور و سام جکسون چه کردیم؟

مولینا همچنین ادامه داد: آنها در فیلم مرد ایرلندی چهره رابرت دنیرو را جوان‌تر کرده بودند، اما هنگامی که او مبارزه می‌کرد، مانند یک پسرپیر به‌نظر می‌رسید؛ و این چیزی است که من را از انجام دوباره همان کار نگران کرده است. من همان جسم ۱۷ سال پیش را ندارم اما در واقع این شاخک‌ها هستند که همه کارها را انجام می‌دهند… بازوها تمام قتل‌ها و خرد کردن‌ها و شکستن‌ها را انجام می‌دهند.

اگرچه استودیو مارول و سونی بازگشت مولینا را به طور رسمی تأیید نکرده‌اند، اما شایعات طرفداران برای مدتی در مورد حضور داک اوک در فیلمی با حضور تام هالند در نقش اصلی زیاد شده است. مولینا گفت: هنگامی که ما در حال فیلمبرداری بودیم، همه دستور داشتیم که درباره آن صحبت نکنیم، زیرا قرار بود که این پروژه یک راز بزرگ باشد. اما من خودم را به‌عنوان بدترین راز نگهدار هالیوود اعلام می‌کنم!

منبع: IndieWire

 

تصاویر جدید از فیلم مرد عنکبوتی منتشر شدند

فیلم مرد عنکبوتی : دور از خانه

فیلم «مرد عنکبوتی: دور از خانه» مدتی دیگر راهی سینمای می‌شود تا پایانی باشد برای فاز سوم فیلم‌های دنیای مارول. به‌تازگی تصاویر جدید از فیلم مرد عنکبوتی منتشر شده است. در تصاویر جدید از فیلم مرد عنکبوتی شخصیت‌هایی مانند «مری جین»، «نیک فیوری» و «هپی هوگان» را در ظاهری جدید مشاهده خواهید کرد.

ماجراهای فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه به بعد از اتفاقات فیلم «انتقام جویان: پایان بازی» رخ می‌دهند. به همین دلیل قبل از تماشای فیلم مرد عنکبوتی بهتر از انقام جویان آخر بازی را دیده باشید. در این فیلم «تام هالند» به‌عنوان مرد عنکبوتی، «زندیا» در نقش «مری جین» و «جیکوب باتالون» در نقش «ند» بازی می‌کنند. از دیگر بازیگران فیلم جدید اسپایدرمن می‌توان به «جیک جیلنهال» در نقش «میستریو» اشاهر کرد. فیلم جدید مرد عنکبوتی توسط «جان واتس» کارگردانی شده و قرار است اوایل تابستان راهی سینما شود.

در ادامه می‌توانید جدیدترین تصاویر منتشر شده از این فیلم را مشاهده کنید:

منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. حج علی می‌نویسد

    راهی یه خانه نیست