تاریخ اکران فیلم آنچارتد مشخص شد | نیتن دریک به‌زودی می‌آید

سونی تاریخ اکران فیلم آنچارتد را اعلام کرد. این فیلم با بازی تام هالند در نقش نیتن دریک در تاریخ ۲۸ آذرماه سال ۱۳۹۹ راهی سینما خواهد شد.

تاریخ اکران فیلم آنچارتد (با عنوان اصلی Uncharted) که پیش‌ازاین برای ۱۱ فوریه (۲۲ بهمن ۱۴۰۰) وعده داده‌شده بود، یک هفته تا ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (۲۹ بهمن ۱۴۰۰) به تعویق افتاد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


تاریخ اکران فیلم آنچارتد بارها تغییر کرد؛ در ابتدا اکران این اثر برای ژوئن ۲۰۱۶ تنظیم شده بود و سپس به ژوئن ۲۰۱۷ و بعد از آن دسامبر ۲۰۲۰ و سپس مارس ۲۰۲۱ و قبل از تأخیر دوباره تا اکتبر ۲۰۲۱ به ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۱ منتقل شد و سرانجام این اکران پرماجرا برای فوریه ۲۰۲۲ وعده داده شد!
اما درنهایت این تاریخ نهایی نیز یک هفته به تعویق افتاد و وعده تماشای این فیلم نام آشنا برای ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (۲۹ بهمن ۱۴۰۰) نهایی شد.

منبع: MovieWeb


تاریخ اکران فیلم آنچارتد

خبر منتشر شده در ۱۸ مرداد ۱۳۹۸
براساس گزارش سایت «هالیوود ریپورتر» تاریخ اکران فیلم آنچارتد مشخص شده است. این فیلم با بازی «تام هالند» در نقش «نیتن دریک» و کارگردانی «دن ترچنبرگ» ساخته می‌شود. با توجه به اطلاعات منتشر شده، فیلم Uncharted قرار است در تاریخ ۲۸ آذرماه سال ۱۳۹۹ اکران شود. این فیلم دقیقا در کنار دو فیلم دیگر به نام‌های «داستان وست ساید» به کارگردانی «اسپیلبرگ» و «سفر به آمریکا» اکران خواهد شد. شرکت سونی در کنار اعلام تاریخ اکران فیلمی که قرار است از روی آنچارتد ساخته شود، به این موضوع اشاره کرد که فیلم «پدری» با بازی «کوین هارت» در بهار سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.

تاریخ اکران فیلم آنچارتد

فیلم آنچارتد ماجراهای قبل از بازی اول را روایت می‌کند، اما گفته شده صحنه‌های سینمایی آن مانند قسمت سوم این مجموعه بازی‌ها خواهد بود. این فیلم اوایل جوانی شخصیت نیتن دریک را روایت می‌کند. در این فیلم نشان داده می‌شود که نیتن چگونه شخصیت «سالیوان» را ملاقات می‌کند. البته مشخص نیست که نقش شخصیت سالیوان را چه کسی بازی خواهد کرد. هنوز اطلاعات بیشتری درباره اتفاقات فیلم منتشر نشده و از شخصیت‌های دیگر فیلم هم چیزی نمی‌دانیم و معلوم نیست چه بازیگران دیگری به این فیلم اضافه می‌شوند.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم