پایان اکران آنلاین «بی حسی موضعی» با فروش بیش از ۸۰۰ میلیون تومان

پایان اکران آنلاین «بی‌حسی موضعی» به کارگردانی حسین مهکام، با فروش بیش از ۴۳هزار بلیت در دو پلتفرم فیلیمو و نماوا رقم خورد.

پایان اکران آنلاین «بی حسی موضعی» به کارگردانی حسین مهکام، با فروش بیش از ۴۳هزار بلیت در دو پلتفرم فیلیمو و نماوا رقم خورد.


به گزارش روابط عمومی فیلیمو و نماوا، فیلم سینمایی «بی‌حسی موضعی» به کارگردانی و نویسندگی حسین مهکام و تهیه‌کنندگی حبیب رضایی، بعد از چند هفته اکران در سینما از ۱۰مهرماه وارد چرخه اکران آنلاین شد و با گذشت ۳۰ روز، با فروش ۴۳هزار و ۶۷۵ بلیت در دو پلتفرم فیلیمو و نماوا به پایان اکران آنلاین رسید. این فیلم سینمایی برای اولین بار در فروردین ماه ۹۸ در جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش گذاشته شد. در «بی حسی موضعی»، باران کوثری، حبیب رضایی، پارسا پیروزفر، حسن معجونی، سهیل مستجابیان بازی کرده‌‏اند و این فیلم با حضور درخشان ستاره‌‏های سینما توانست فروش ۸۷۳ میلیون و ۵۰۰ هزارتومانی را در اکران آنلاین تجربه کند.


اکران آنلاین مستند جایی برای فرشته ها نیست | یک سفر قهرمانانه


حسین مهکام در چهارمین تجربه کارگردانی خود به سراغ قصه جلال (دانشجوی سابق رشته فلسفه) رفته؛ جلال متوجه می‌شود خواهرش به اختلال روانی دو قطبی مبتلاست و با مردی ثروتمند به نام شاهرخ ازدواج کرده که به شرط‌‌بندی روی نتایج بازی فوتبال اعتیاد دارد. جلال با عصبانیت از خانه بیرون می‌زند تا به خانه دوستش بهمن برود که یک آهنگساز زیرزمینی است. در مسیر، جلال با یک راننده تاکسی به نام ناصر آشنا می‌شود و آن‌ها شب عجیبی را با هم می‌گذرانند.


نقد فیلم «بی حسی موضعی» ساخته حسین مهکام؛این شبی که می‌گم شب نیست!


سینمای آنلاین با فیلم‌‏های «روزهای نارنجی»، «سازهای ناکوک» و «تا ابد» در دو پلتفرم فیلیمو و نماوا به کار خود ادامه می‏‌دهد.


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم