رشد ۳۰ درصدی دقیقه تماشای سریال «آقازاده»

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، در آستانه انتشار قسمت بیستم، میزان دقیقه تماشای مخاطبان سریال «آقازاده» در سامانه فیلیمو طی ۱۲ ساعت ابتدایی انتشار قسمت ۱۹ به‌تنهایی نسبت به قسمت اول جهش دوبرابری پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، در آستانه انتشار قسمت بیستم سریال «آقازاده»، میانگین دقیقه تماشا در ١٢ ساعت ابتدایی پخش پنج قسمت آخر این سریال (قسمت‌های پانزده، شانزده، هفده و هجده) به بیش از ۱۳ میلیون و ۱۰۰ هزار دقیقه تماشا رسیده که در مقایسه با میانگین ۱۲ ساعت ابتدایی پنج قسمت ابتدایی این سریال، که بیش از ۱۰میلیون و ۲۰۰ هزار دقیقه تماشا بود، نشان از رشد ۲۸ درصدی میزان بازدید این سریال دارد.
بر اساس همین آمار، میزان دقیقه تماشای مخاطبان سریال آقازاده در سامانه فیلیمو طی ۱۲ ساعت ابتدایی انتشار قسمت ۱۹ به‌تنهایی نسبت به قسمت اول جهش دوبرابری پیدا کرده است.

طبق آمار فیلیمو در ۱۲ ساعت ابتدایی پخش قسمت ۱۹ سریال «آقازاده»، ۲۴۳ هزار اکانت کاربری در این سامانه آن را تماشا کرده‌اند که بالاترین رکورد تعداد مخاطب در بین قسمت‌های این سریال است.

«آقازاده» پیش از این نیز با گذشت چهار روز از انتشار قسمت اول، رکورد ۲۵ میلیون دقیقه تماشا را ثبت کرده بود. این آمار تا پیش از پخش قسمت ۱۹ به حدود ۶۶ میلیون دقیقه تماشا رسید که با اختلاف قابل‌توجهی بالاترین میزان دقیقه تماشای قسمت اول در بین کل سریال‌های شبکه نمایش خانگی است.

بررسی رفتار تماشای مخاطبان سریال «آقازاده» در فیلیمو نشان می‌دهد که با گذشت ۱۹ قسمت، همچنان میزان بازدید اپیزودهای ابتدایی در حال رشد است و هر روز به تعداد مخاطبان تماشای آنلاین این سریال در فیلیمو اضافه می‌شود.

قسمت بیستم سریال «آقازاده» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی حامد عنقا روز جمعه ۱۶ آبان در سرویس‌های وی‌اودی و شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

نقد سریال «آقازاده»؛ مسائل ملتهب روز و آقازاده خوب علیه آقازاده بد

سریال آقازاده

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم