تریلر فصل چهارم سریال «تاج» منتشر شد

نتفلیکس تریلر جدیدی از فصل چهارم سریال «تاج» را منتشر کرده است. داستان این فصل در دهه‌ ۱۹۸۰ اتفاق می‌افتد؛ زمان اعتصاب‌ها، جنگ و چالش‌های دیگری که برای خانواده‌ سلطنتی تازگی دارد.

تا پخش فصل جدید سریال «تاج» (با عنوان اصلی «The Crown») چندهفته‌ای باقی مانده ‌است. داستان این فصل در دهه‌ ۱۹۸۰ اتفاق می‌افتد؛ زمان اعتصاب‌ها و درگیری‌ها، جنگ و چالش‌های دیگری که برای خانواده‌ سلطنتی تازگی دارد. نتفلیکس به‌تازگی تریلر جدیدی از فصل چهارم سریال «تاج» را منتشر کرده است که در ادامه، آن را خواهیم دید.

ملکه الیزابت (با بازی الیویا کلمن) و خانواده‌اش درتکاپوی پیدا کردن دختری مناسب برای شاهزاده چارلز (با بازی جاش اوکانر) هستند تا با ازدواج با او بتواند نسل این خانواده را ادامه دهد. همانطور که احتمالا می‌دانید، شاهزاده چارلز تا سن سی‌سالگی ازدواج نکرد. از طرفی دیگر، سیاست‌هایی که توسط اولین نخست‌وزیر زن انگلیس، مارگارت تاچر (با بازی جیلین اندرسون) وضع شد زمینه مخالفت ملکه با او را به وجود آورد و تاچر با هدایت کشور به جنگی به نام جنگ فالکند (جنگی بین قلمرو‌های مشترک‌المنافع) اوضاع را بد و بدتر کرد. در همین میان، رابطه‌ عاشقانه‌ شاهزاده چارلز با دختری جوان به نام دایانا اسپنسر (با بازی اما کورین) بهانه‌ای بود برای مردم انگلستان که خود را در حال تماشای یک افسانه جذاب درباره عشق یک شاهزاده به دختری معمولی حس کنند.

فصل جدید این سریال از تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) از نتفلیکس پخش خواهد شد. تریلر فصل چهارم سریال «تاج» را در فیلیمو شات ببینید:


فصل سوم سریال تلویزیونی «تاج»؛ ملکه الیزابت دوم وماهیت سلطنت بر بریتانیا


منبع: Empire Online

ممکن است به این مطلب‌ها نیز علاقه‌مند باشید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم