همه چیز درباره سریال شب‌های مافیا

گرگ بازی در فیلیمو

شب های مافیا برای اولین بار در سال ۱۹۸۶ توسط دانشجویان بخش روانشناسی دانشگاه دولتی مسکو ابداع شد و طی سال‌ها با اضافه شدن نقش‌های مختلف به یک بازی بین‌المللی و محبوب تبدیل گردید. طی دو دهه‌ گذشته و با افزایش ریلیتی شوها، بازی مافیا و شکل اجرای آن منبع الهام برنامه‌های تلویزیونی بسیاری بوده یا به بهانه‌ای برای شکل‌گیری داستانی جنایی در فیلمی سینمایی تبدیل‌شده است. به‌عنوان مثال مسابقه‌ شهروند و مافیا که از شبکه‌ سلامت پخش می‌شود تاکنون به فصل هفتم خود رسیده یا فیلم سینمایی گرگ بازی (۱۳۹۶) از بازی مافیا الهام می‌گیرد تا به راز جنایتی پیچیده بپردازد.
شب‌های مافیا اولین تجربه‌ شبکه‌ نمایش خانگی برای استفاده از این بازی محبوب در قالب یک ریلیتی شوی جذاب با حضور چهره‌های شناخته‌شده سینما و تلویزیون است. سعید ابوطالب پس از ساخت مجموعه‌های رالی ایرانی و شام ایرانی این بار به سراغ مسابقه‌ای دیگر رفته است.

ترین‌های مافیایی | بررسی فصل جدید شب های مافیا

شیوه‌ کار ابوطالب به این صورت است که مسابقه‌هایی در قالب ریلیتی شو می‌سازد اما به جای استفاده از مردم عادی، از سلبریتی‌ها به‌عنوان شرکت‌کننده استفاده می‌کند. به‌این‌ترتیب خود بازی به شکل واقعی انجام می‌شود اما شرکت‌کنندگان هنرمندانی شناخته‌شده هستند که بینندگان پس‌زمینه‌های ذهنی از آن‌ها دارند. مثلاً اگر یک کمدین در شام ایرانی شرکت می‌کند، بیننده می‌داند قرار است لحظات شادی را در کنار اجرای مسابقه شاهد باشد یا اگر خواننده‌ای در مسابقه شرکت کرده، هیچ بعید نیست علاوه بر شکل مواجهه‌ی او با چالش‌های مسابقه شاهد اجرای موسیقی به شکل زنده هم باشد.

تفاوت شب های مافیا با مسابقات دیگری که ابوطالب ساخته در همین‌جاست. این بار هم شاهد حضور کمدین‌ها، بازیگران، نویسنده‌ها و خواننده‌ها در بازی هستیم اما چارچوب‌های بازی مافیا به شرکت‌کنندگان اجازه‌ استفاده‌ بیشتر از استعدادهایشان را نمی‌دهد. ازاین‌رو شب‌های مافیا بیشتر از همه بیننده‌ای را جذب می‌کند که تنها به سرگرم شدن قانع نباشد و علاوه بر تسلط بر قوانین بازی، به دنبال لذت بردن از تماشای بازی چند چهره‌ شناخته‌شده باشد. تماشای هوش، رفتارهای هیجانی و واکنش‌های عصبی آن‌ها به موقعیت‌هایی که انتظارش را ندارند. مثل وقتی درنهایت ناباوری از بازی حذف می‌شوند یا به خاطر تیزهوشی و بازی خوانی موفق می‌شوند خودشان و گروهشان را برنده‌ بازی کنند.
شب های مافیا در چهارفصل ساخته ‌شده است. فصل‌های اول و سوم با حضور آقایان و فصل دوم با حضور بانوان. فصل چهارم نیز به شکل فینال، به مسابقه‌ با حضور همزمان خانم‌ها و آقایان اختصاص دارد. طراحی صحنه و لباس‌ها حال‌ و هوایی ویژه به بازی داده و فرورفتن شرکت‌کنندگان در نقش‌هایشان احساس واقعی بودن موقعیت را افزایش داده است. نکته‌ جالب اینجاست که در هر چهارفصل شرکت‌کنندگانی به برتری می‌رسند که بیننده انتظار برنده شدن آن‌ها را ندارد. همین موضوع باعث شده شب های مافیا به مسابقه‌ای جذاب و دیدنی تبدیل شود که پیش‌بینی نتیجه‌ آن غیرممکن است. از سوی دیگر در هر فصل پس از قسمت اول، شکل بازی هر یک از شرکت‌کنندگان مشخص می‌شود و بیننده در قسمت‌های بعدی، به دلیل شناختی که حاصل‌شده، هیجان بیشتری را تجربه می‌کند.
ازاین‌رو می‌توان فهمید که چرا این برنامه با استقبال گسترده مواجه شده و همچنان پتانسیل بالایی برای ادامه دارد.

ریلیتی شوی شب های مافیا ساخته سعید ابوطالب، با اجرای محمدرضا علیمردانی و حضور ستارگان سرشناس، بر روی فیلیمو قابل تماشاست.


۹۹ درصد تماشاگران از شب های مافیا رضایت دارند

خبر منتشرشده در ۷ بهمن ۹۹
فصل چهارم رئالیتی‌شوی شب های مافیا با حضور مردان و زنان هنرمند، با رضایت ۹۹ درصدی در پلتفرم فیلیمو روبه‌رو شده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، در فصل چهارم رئالیتی‌شو شب‌های مافیا رقابت نفس‌گیری بین حامد آهنگی، مجید واشقانی، هادی کاظمی، سید جواد هاشمی، سیما تیرانداز، شهرزاد کمال‌زاده، سمانه پاکدل، مریم مومن، بهنام تشکر، امیرمهدی ژوله، امید حاجیلی و حسین مهری، ۱۲ بازیگر منتخب فصل‌های اول تا سوم، شکل گرفته بود و این افراد توانستند لحظات جذابی را برای مخاطبان فیلیمو رقم بزنند و رضایت ۹۹ درصدی از این فصل بازی مهیج و سرگرم‌کننده را به ارمغان بیاورند.

رئالیتی‌شوی شب های مافیا پیش از این برای اولین بار و پس از بررسی آماری دقایق تماشای سریال‌ها و رئالیتی‌شو‌ها در هفته اول انتشار، به رکورد شگفت انگیز ۱۹ میلیون دقیقه تماشا دست یافته بود و این رکورد‌زنی‌ همچنان ادامه دارد و حکایت از رفتار جدیدی در بستر پلتفرم دارد.

این برنامه به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب با خوانندگی کاوه آفاق و سرمایه‌گذاری شرکت هنر اول ساخته شده است و هر هفته سه شنبه‌ها ساعت ۸ صبح به‌صورت اختصاصی از طریق فیلیمو پخش می‌شود.

آلبوم عکس‌های فصل چهارم شب‌های مافیا را در فیلیمو شات ببینید:


گزارش اختصاصی فیلیمو شات از پشت‌صحنه فصل دوم شب های مافیا

گزارش منتشرشده در تاریخ ۲۹ آذر ۹۹
پس از استقبال بی‌نظیر تماشاگران از فصل اول شب های مافیا ، فصل دوم با حضور ۱۲ بازیگر خانم از راه رسید؛‌ یک ریالیتی شوی جذاب و سرگرم‌کننده که همپای فصل قبلی مورد توجه قرار گرفته است. حال و هوای بازی و بازیگران را در گزارش اختصاصی فیلیمو شات از پشت‌صحنه این برنامه ببینید:

تصویربردار: امیرحسین آرسین


[این نوشته در تاریخ ۱۵ آذر ۹۹ به‌روزرسانی شده است.]

در فصل دوم شب‌های مافیا ، بازیگران زن در دو نقش مافیا و شهروند با یکدیگر روبرو خواهند‌ شد.
به گزارش روابط عمومی فیلیمو، فصل دوم شب‌های مافیا، با حضور بازیگران زن به کار خود ادامه خواهد داد و در این قسمت سیما تیرانداز، سمانه پاکدل، نسیم ادبی، گلوریا هاردی، مریم مومن، شبنم فرشادجو، آزیتا ترکاشوند، شهرزاد کمال زاده، سمیرا حسن پور، خاطره حاتمی، رویا میرعلمی و شقایق دهقان اعضای فصل دوم شب‌های مافیا را تشکیل می دهند.
لیدر و گرداننده این بازی محمد رضا علیمردانی است و تهیه‌کنندگی این ریالیتی‌شو جذاب را سعید ابوطالب بر عهده دارد. شب های مافیا سه‌شنبه‌ها و به‌صورت اختصاصی از فیلیمو پخش خواهد شد.
آلبوم اختصاصی عکس‌های شب‌های مافیا را در فیلیمو شات ببینید:


این نوشته در تاریخ ۴ آذر ۹۹ به‌روزرسانی شده است.
رئالیتی‌شو شبهای مافیا ، در مقایسه با قسمت‌های نخست سریال‌ها، رکورد دقیقه تماشای جدیدی را در پلتفرم فیلیمو ثبت کرد.
به گزارش روابط عمومی فیلیمو، برای اولین بار پس از بررسی آماری دقایق تماشا سریال‌ها و رئالیتی‌شو‌ها در هفته اول انتشار، شبهای مافیا ساخته سعید ابوطالب، تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه سوم آذرماه به رکورد شگفت‌انگیز ۱۹ میلیون دقیقه تماشا دست یافت و این رکورد، رفتار متفاوتی را در فیلیمو ثبت کرد.
این استقبال نشان می‌دهد که قسمت اول شب‌های مافیا با رکورد ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار دقیقه تماشا بالاتر از سریال‌های هم‌گناه، دل، هیولا و مانکن قرار گرفته است؛ این سریال‌ها به‌ترتیب، ۱۱ میلیون و ۷۲۲ هزار و ۲۴ دقیقه، ۱۷ میلیون و ۵۱۸ هزار و ۸۶۱ دقیقه، ۸ میلیون و ۵۸۲ هزار و ۹۹۳ دقیقه و ۷ میلیون و ۵۰۴ هزار و ۹۱۸ دقیقه در هفته اول انتشار تماشا شده‌اند.
همچنین قسمت اول این برنامه بالاتر از شام ایرانی و رالی ایرانی قرار گرفت؛ تا شاهد تفاوت چشم‌گیر دقیقه تماشا شبهای مافیا نسبت به قسمت اول شام ایرانی با یک میلیون و ۹۴۷ هزار ۸۷۳ دقیقه و رالی ایرانی با یک میلیون و ۴۰ هزار و ۷۶۶ دقیقه در دسته‌بندی برنامه‌های رئالیتی‌شو باشیم.
در هر فصل از شب‌های مافیا یکی از بازیگران سینما و تلویزیون، ۱۲ نفر از دوستانش را برای بازی مافیا دعوت می‌کند و آنها به اتفاق محمدرضا علیمردانی که در بازی به او لیدر یا برگزارکننده می‌گویند بازی را کاملا رئال و بدون دخالت گروه کارگردانی انجام می‌دهند و در قسمت اول این برنامه که روزهای سه‌شنبه ساعت ۸ صبح از فیلیمو پخش می‌شود. سیدجواد هاشمی، هادی کاظمی، بیژن بنفشه‌خواه، محمدرضا هدایتی، حامد آهنگی، رضا شفیعی جم، کاوه خداشناس، هومن حاجی عبدالهی، عماد طالب‌زاده، مجید واشقانی، میرطاهر مظلومی و بهرنگ علوی جلوی دوربین ابوطالب رفتند.
سعید ابوطالب پیش از شبهای مافیا ، رالی ایرانی ۱و ۲، سرزمین دانایی، هفت روز و هفت ساعت، دستم را بگیر و شام ایرانی را در قالب ریالیتی شو در تلویزیون و شبکه نمایش خانگی کارگردانی و تهیه‌کنندگی کرده است. 

در پایان گقتنی است رکورد قسمت نخست در اختیار سریال آقازاده با ۲۷ میلیون و ۶۴۷ هزار و ۹۲۰ دقیقه تماشا به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی حامد عنقاست که روزهای جمعه ساعت ۱۲ از شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود.

تماشای شبهای مافیا

این نوشته در تاریخ ۲۷ آبان ۹۹ به‌روزرسانی شده است.
این روزها تماشای بازی یکی از پرطرفدارترین سرگرمی‌های بصری به حساب می‌آید؛ این موضوع که می‌توانید درگیر شدن گیمر با چالش‌ها را ببینید، گاهی بسیار هیجان‌انگیزتر از خود گیم به نظر می‌رسد و واکنش‌های واقعی‌ و غافلگیر شدن‌ها به هیجان و جذابیت فرایند پیش‌رَوی بازی اضافه می‌کند.
در تجربه اول، خیلی‌ها نسبت به این موضوع گارد دارند و شاید بگویند «چه کار مسخره‌ای!» اما فقط کافی‌ست با یک گیمر خوب و یک بازی هیجان‌انگیز آن را تجربه کنند… آن وقت است که اصطلاحا «طعمش زیر دندون می‌مونه» و هرازگاهی هوس تکرار این تجربه به سرشان می‌زند.
در واقع به همین دلیل است که پلتفرم‌های استریم گیم مثل آپارات‌گیم و توییچ اینقدر پرطرفدار می‌شوند و مخاطب‌های پروپاقرصی دارند که روزانه ساعت‌ها به تماشای گیم می‌نشینند و حتی از گیمرها حمایت مادی (دونیت) می‌کنند.
حالا این بازی را‌ به رقابت دو گروه تبدیل کنید: علاوه‌بر بیشتر شدن هیجان، حس همذات‌پنداری با یکی از گروه‌ها را هم اضافه می‌کند؛ تماشای بازی فوتبال را تصور کنید، فارغ از طرفداری، بیشتر افراد بازی‌های مهمی مثل دربی، ال کلاسیکو، فینال جام جهانی و غیره را تماشا می‌کنند تا صرفا سرگرم شوند و همپای بازیکنان هیجان بُرد را تجربه کنند.
رئالیتی‌شوی شبهای مافیا دقیقا در همین دسته‌بندی قرار می‌گیرد. تماشای یک بازی رقابتیِ مدرن که خیلی از موقعیت‌ها و درگیری‌های روزانه زندگی را به چالش می‌کشد؛ مفاهیمی مثل دروغ، صداقت، رفاقت و سیاست در این رقابت حضور پررنگ دارند و برای همین است که خیلی‌ها بازی مافیا را «بازی آموختنِ زندگی» می‌دانند.
آن‌ها که تجربه این بازی را دارند، می‌دانند که بازی کردن در نقش گاد (گرداننده) لذت خاص خودش را دارد: لذت این که می‌توانی دو روی سکه را همزمان ببینی و از تماشای چالش‌های پیش‌روی شرکت‌کننده‌ها متعجب و متحیر شوی. البته که بازی در نقش شهروند و مافیا هم بسیار جذاب و لذت‌بخش است؛ حتی زمانی که از بازی خارج یا اصطلاحا کشته می‌شوی و می توانی با تماشای ادامه بازی، جنس دیگری از تجربه چالش‌ها را داشته باشی.

شب های مافیا دقیقا لمس همین تجربه است: تماشایِ خارج از گودِ رقابت آدم‌های معروفی که حالا فارغ از همه‌ پیش‌زمینه‌های ذهنی مخاطب، تصویری واقعی از هوش و ذکاوت‌شان دیده می‌شود و این فاکتور مضاعفی است برای پیشنهاد یک تجربه‌ بصری لذت بخش.

اگر تا به حال مافیا بازی نکرده‌اید، باز هم پیشنهاد می‌کنم این برنامه را ببینید؛ چراکه هم یک بازی مدرن یاد می‌گیرید – که اتفاقا در دنیا بازی مهم و محبوبی به حساب می‌آید – و هم درس‌هایی می‌گیرید که قطعا بر جهان‌بینی و زندگی شما تاثیر مستقیمی دارد.
بسیاری از رئالیتی‌شوهای مسابقه‎‌ای به‌واسطه تدوین و کارگردانی آنقدر که باید واقعی و رئال نیستند و طبیعتا بخشی از ماجرا به تصویر کشیده می‌شود؛ اما شبهای مافیا به‌خاطر نوع قوانین بازی نمی‌تواند دست‌خوش کارگردانی یا حذف و تقطیع شود. از این رو، مثل تماشای یک بازی مهم فوتبال می‌تواند هیجان‌انگیز و تجربه بصری نابی باشد. با همان فاکتورهایی که تماشای فوتبال را جذاب می‌کند: شادی و عصبانیت.
سوای این موضوع، تجربه موفقی که برنامه خندوانه در معرفی بازی‌های دسته جمعی داشته می‌تواند پیش‌زمینه خوبی برای دیدنِ شبهای مافیا باشد. بازی‌ای که این روزها می‌توان در کنار دوستان و خانواده تجربه کرد.

شبهای مافیا در فیلیمو

این خبر در تاریخ ۲۶ آبان ۹۹ به‌روزرسانی شده است.
با پیوستن کاوه آفاق به رئالیتی شوی شب های مافیا به عنوان خواننده تیتراژ، زمان پخش جدیدترین ساخته سعید ابوطالب مشخص شد.
به گزارش روابط عمومی این مجموعه، کاوه آفاق قطعه‌ای را برای شب های مافیا خوانده است که به‌عنوان تیتراژ پایانی پخش می شود. ساخت موسیقی متن نیز برعهده آمین ملک است.
شب‌های مافیا که با سرمایه گذاری شرکت هنر اول ساخته می‌شود، از ۲۷ آبان‌ماه ۹۹، سه شنبه‌ها ساعت ۸ صبح توسط فیلیمو پخش خواهد شد.


[این خبر در تاریخ ۲۰ آبان ۹۹ به‌روزرسانی شده است.]

با بخش دوم گزارش ویدیویی اختصاصی فیلیمو شات از پشت‌صحنه رئالیتی‌شوی شب های مافیا همراه شما هستیم.


این خبر در تاریخ ۱۴ آبان ۹۹ به‌روزرسانی شده است.
شبهای مافیا ، رئالیتی‌‏شویی به کارگردانی و نویسندگی سعید ابوطالب، با حضور ۳۷ بازیگر زن و مرد به‌زودی به‌صورت اختصاصی از فیلیمو پخش خواهد شد. با گزارش ویدیویی اختصاصی فیلیمو شات از پشت‌صحنه این برنامه همراه باشید.


خبر ۷ آبان ۹۹
به گزارش روابط عمومی فیلیمو، در این رئالیتی‌شو در هر فصل یکی از بازیگران سینما و تلویزیون، ۱۲ نفر از دوستانش را برای بازی مافیا دعوت می‌کند. آنها به اتفاق شخص دعوت‌کننده (که در بازی به او لیدر یا برگزارکننده می‌گویند) بازی را کاملا رئال و بدون دخالت گروه کارگردانی انجام می‌دهند.

ابتدا بازی با ۱۲ بازیگر مرد برگزار می‌شود و سپس ۲ گروه ۱۲ نفره شامل زنان و مردان بازیگر نیز این بازی را تجربه خواهند کرد که در مجموع، تعداد شرکت‌کنندگان را به عدد ۳۷ می‌رساند.
نسرین مقانلو، فریبا نادری، بهاره رهنما، مریم مومن، نسیم ادبی، خاطره حاتمی، سمیرا حسن‌پور، سیما تیرانداز، سارا خوئینی‌‌ها، آزیتا ترکاشوند، شبنم فرشادجو و روشنک گرامی ۱۲ شرکت‌کننده زن این بازی هستند و رضا شفیعی جم، بیژن بنفشه‌خواه، سیدجواد هاشمی، حامد آهنگی، بهرنگ علوی، مجید واشقانی، عماد طالب‌زاده، محمدرضا هدایتی، میرطاهر مظلومی، هادی کاظمی، هومن حاجی‌عبداللهی و کاوه خداشناس ۱۲ بازیگر مرد شبهای مافیا را تشکیل می‌‏دهند.

گفتنی است لیدر و برگزار‌کننده بازی مافیا در هر سه بازی، محمدرضا علیمردانی است. این مسابقه با سرمایه‌گذاری شرکت هنر اول ساخته و توسط فیلیمو پخش خواهد شد. اولین تیزر شبهای مافیا را در فیلیمو شات ببینید:

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

53 نظر
 1. مهدی می‌نویسد

  سلام ببخشید مافیا ۵ کی میاد لطفا تاریخ بگید ممنون

 2. فاطمه بهارعلی می‌نویسد

  یه سوال اگه کسی که واسش کارت حرکت آخر ذهن زیبا میاد و مافیا باشه و اون شخص نقش یکی از هم تیمی های خودش رو بگه چی میشه؟مثلا کارت حرکت اخر ذهن زیبا برای پدرخوانده اومده و اون یکی از هم تیمی های خودشو حدس میزنه میگه فلانی مافیای ساده است اون موقع چی میشه؟رد میشه؟خب رد بشه که گمراه کننده اس

 3. محمدرضا می‌نویسد

  سلام ایا مجموعه فیلیمو رضایت داره که برنامه شب های مافیارو از سایت هایی که این برنامه رو با لینک خرید قانونی گذاشتند خریداری کنیم یا صرفا باید از طریق اپ و سایت فیلیمو این برنامه رو ببینیم؟؟؟

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   سلام
   بله. در صورت پرداخت هزینه، مشکلی وجود نداره. برخی از سایت‌های رسمی و قانونی همکار فروش محصولان محسوب میشن. میتونید برای اطمینان، آدرس سایت رو بفرستید تا همین‌جا پاسخ بدیم.

 4. Dely می‌نویسد

  سلام ببخشید من مافیا رو کامل ندیدیم تازه شروع کردم جایزه ی برنده چیه و اینکه کی برنده میشه؟؟

 5. بهنام می‌نویسد

  سلام. دیگه فصل جدید نمیاد؟

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   سلام
   در حال برنامه‌ریزی مجدد هست…

 6. مهرشاد می‌نویسد

  سلام ی سوال دارم از خود مجموعه باید به طور صحیح توضیح بده خیلی مهمه
  ۵شهرو۴مافیا داخل بازی هستند
  دوباره با رای گیری ی شهر از بازی خارج میشه
  بازی میشه ۴_۴
  اما کارت حرکت اخر شلیک نهایی میاد
  ایا شب میشه تا اون فرد شلیک کنه یا همون لحظه بازی تموم؟

 7. نازنین می‌نویسد

  به نظرم هیچ قسمتش به اون قسمت که آقای حامد همایون و آقای نیما شاهرخ شاهی و… بازی کردن نمیرسه به هیچ وجه
  و اون بازی خوب بخاطر بودن آقای حامد هایون اتفاق افتاد

 8. مونا می‌نویسد

  تو خنگی رو دست مردا نیومده و نخواهد آمد. همچنین رو پرمدعایی و از خود متشکری

 9. ارتباطات مبین نت می‌نویسد

  مطالب خیلی خوبی داشتی عالی بود

 10. امیر می‌نویسد

  سلام
  چرا امشب این سریال پخش نشد

 11. مهدی می‌نویسد

  نمیخوام از خانوما بد بگم ولی انقد بد بازی میکنن که اصلا مافیا نیازی به شلیک شب نداره یه گوشه واسته شهروندا خودشون همدیگرو لتو پار میکنن.
  انقد ادم خنگ اخه مگه داریم مگه میشه بدترش اینه که اینا اسمشون هنرمنده حد اقل ای کیو هم داشته باشی از اینا بیشتره.له خدا شلغم بذاری جای اینا شهروندان میبرند

 12. نیکا می‌نویسد

  سلام و خسته نباشید⁦☘️⁩
  قسمت جدید مافیا یا همون سومین سری از مافیا کی منتشر میشه؟🤔
  ممنون⁦❤️⁩

 13. علی می‌نویسد

  سلام
  چرا کسی خبری از فصل ششم نمیده؟؟؟؟!!!!!

 14. محمد می‌نویسد

  دو هفته ای میشه قسمت جدید از شبهای مافیا نیومده. آیا سری جدیدش تولید میشه یا توقف تولید خورده؟

 15. عباس می‌نویسد

  با عرض سلام . برنامه خوبیه و خب اگر واقعا دوست دارید جذاب تر بشه من نظرم اینه در کنار هنرمندا بازکن از شهروندای واقعی(مردم)هم دعوت کنید هم جذاب تره هم نقطه اتصالیست بین مردم و هنر مندا حتما بازیگرای حرفه ای در میان ما مردم هست. خودمم کاندید هستم. با تشکر

 16. مرضي می‌نویسد

  سلام. آقای خداداد عزیزی چرا قسمت آخر اینجوری بازی کرد معلوم بود الکی خودشو انداخت بیرون! علت چی بود؟

 17. بابک می‌نویسد

  سلام خانم ذاکری خسته نباشین لطفا به آقای ابوطالب منتقل کنین که عدم حضور آقای آهنگی خیلی به جذابیت برنامه لطمه میزنه
  میتونستن کمی صبر کنن تا ایشون هم در برنامه حضور پیدا کنن
  لطفا نظر بنده منتقل کنین

 18. پروانه می‌نویسد

  ببخشید روز و ساعت دقیق پخش شبهای مافیا چ زمانی هستش

  1. سها ذاکری | سردبیر فیلیمو شات می‌نویسد

   جمعه‌ها هشت صبح

 19. شیرین می‌نویسد

  من یک سوال دارم شب های مافیا تا چند آمده است؟

 20. شیرین می‌نویسد

  برای قسمت شانزده
  ماعده طهماسبی
  حدیث فولادوند
  فریبا نادری
  نفیسه روشن

 21. ترنم می‌نویسد

  نام بازیگران
  نسرین مقانلو
  حدیث فولادوند
  نفیسه روشن
  آشا محرابی
  نیکی مظفری
  نگار فروزنده
  فریبا نادری
  ساغر قناعت
  سولماز غنی
  سوگل طهماسبی
  ماعده طهماسبی
  سارا منجزی

 22. ترنم می‌نویسد

  سلام کسانی که میگن فصل جدید رو هم درست کنید درست کردن الان تا قسمت ۱۶ اومده
  من با مامان و بابام رفتیم قسمت ۱۶ رو زدیم رو فلش

 23. حسن مافیا می‌نویسد

  دوستان این نظر رو اگه بخونین اسپویل داره. من کلا دوست دارم مافیا ببره. فریب خوردن اینا رو که میبینم در واقع برام لذت بخشه. این فصل آخری که الان پخش شده انقدر بازکناش خنگن که قشنگ مافیا میبره. مخصوصا قسمت دوم دیگه آخرش بود. دو بار دیدم این قسمت رو. انقدر ناشی هستن که همون اول دو تا از مافیاها سرخ کرده بودن و استرس داشتن و همه فهمیدن اینا مافیان انداختنشون بیرون. من گفتم اوه اوه تموم شد شهروند برد. خنگا ولی شیش تا شهروند رو انداختن بیرون. یه شبش که خیلی باحال بود مافیا شلیک شب نداشت بعد شهروندا اون شب خودشون دو تا از خودشون رو زدن. ینی مافیاها با نگرانی شب خوابیدن که ما تیر نداریم دو نفر هم بیشتر نیستیم چطور میشه. روز بیدار شدن دیدن دو تا شهروند رفتن بیرون. خنده های پژمان بازغی رو نشون میداد خیلی چسبید. شب آخر هم شاهکار فرزاد حسنی بود با این همه ادعاش. دکتر بود اومد مافیا رو سیو کرد همون مافیا زدش. البته نکته روانشناسی هم توش داره. گاهی اونی که میخوایم نجاتش بدیم قصد کشتن ما رو داره.

 24. حسن مافیا می‌نویسد

  واقعا خیلی سطح بازی این فصل پنجم پایینه. در حد دور مقدماتی ماسبقه شهروند و مافیا که شبکه سلامت نشون میده هست. من تعجب میکنم. اینا در ازای پولی که میگیرن تعهد ندارن قبل از فیلمبرداری یه کم مافیا بازی کنن یه کم بازی های مافیا رو ببینن یاد بیگرن بیان تو بازی؟ تعهد به کنار نمیگن مردم بهشون میخندن با این خنگ بازیهاشون؟

 25. Navid می‌نویسد

  منتخب های فینال چه کسانی شدند؟

 26. حمزه می‌نویسد

  سلام در دیجی کالا موجود هست

 27. نیکا می‌نویسد

  سلام و خسته نباشید⁦☺️⁩
  من یک سوال داشتم این که،شب های مافیا ۲ کی پخش می شه؟
  من هر روز سه‌شنبه ها می رم تو فیلیمو چک می کنم که اومده یا نه 😅
  ممنون⁦❤️⁩

  1. سها ذاکری | سردبیر فیلیمو شات می‌نویسد

   سلام، روزتون بخیر
   سری جدید شب‌های مافیا در تعطیلات عید پخش می‌شه؛ منتظر سورپرایزهای جذاب باشین!

 28. علی می‌نویسد

  چطور میشه ابزار این بازی رو خرید و تو خونه بازی کرد؟ایا جایی هست که بخریم؟

 29. roya می‌نویسد

  سلام چرا در برخی تصاویر خانم فریبا نادری و بهاره رهنما جز بازیگران فصل دوم هستند اما در فصل دوم این بازیگران نیستند؟؟!!!

 30. mohammad می‌نویسد

  دو سه قسمت دیدم و توش فقط اینو فهمیدم سیما تیرانداز بشدت نوبه یه قسمت بود قهر کرده بود و وقتی راجبش حرف میزدن پشتشو میکرد به اونا

 31. امیر می‌نویسد

  سلام خسته نباشین
  ببخشین فصل جدید شب های مافیا (فصل ۵ ) کی ساخته میشه
  یا دیگه اصلا نمی سازنش ؟؟

  1. سها ذاکری | سردبیر فیلیمو شات می‌نویسد

   سلام دوست عزیز
   سری جدید شب‌های مافیا نوروز ۱۴۰۰ از فیلیمو پخش خواهد شد.

 32. مهدی می‌نویسد

  من حاضرم شرط ببندم حسین مهری و واشقانی مومن یواشکی نگاه میکنن شرط میبندم

 33. حسام می‌نویسد

  کارت های این مدل مافیا رو از کجا میشه تهیه کرد

 34. رضا می‌نویسد

  چرا امروز پخش نشد ؟

  1. سها ذاکری | سردبیر فیلیمو شات می‌نویسد

   سلام
   روز بخیر
   فصل جدید شب‌های مافیا به‌زودی پخش خواهد شد.

 35. رضا می‌نویسد

  چرا امروز نیومد؟؟؟؟؟؟ یه چیزی که هر سه شنبه منتظرش بودم…..!!!!!

 36. عرفان می‌نویسد

  چرا امروز پخش نمیشه این شب های مافیا؟

  1. سها ذاکری | سردبیر فیلیمو شات می‌نویسد

   سلام
   روز بخیر
   فصل جدید شب‌های مافیا به‌زودی پخش خواهد شد.

 37. محمد شهر هستم. می‌نویسد

  عالی معرکه هستش لذت بردیم.

 38. حسین می‌نویسد

  بازم بسازید. من خیلی حال کردم . ادامه بدین خواهشا

 39. تندر می‌نویسد

  شب های مافیا چند شنبه ها ساعت چند میاد؟

  1. سها ذاکری | سردبیر فیلیمو شات می‌نویسد

   سه شنبه‌ها ساعت ۸ صبح

 40. الهام می‌نویسد

  آقای تهیه کننده و کارگردان عزیز لطفا یه چشم بند تهیه کنید ، وقتی چشمها روی هم هستن میشه راحت از بین مژه ها تصویر رو دید…
  این اسمش باهوشی نیست اسمش تقلبه…
  برعکس اونایی که فکر میکنید بد بازی میکنن دارن صادقانه بازی میکنن…

 41. علی می‌نویسد

  خانم ها اکثرا نوبن ولی بعضی هاشون خوبن

 42. سایه می‌نویسد

  شما نبین

 43. صدرا می‌نویسد

  چقدر احمقانه است که باید ملت بشینن بازی و تفریح یک عده دیگه رو ببینن!!
  بعد حضرات ادعای فرهنگ و پیشرفت و الخ هم دارند!

 44. پریسا وحیدی می‌نویسد

  شب های مافیا دقیقا کی منتشر میشه؟

  1. سها ذاکری | سردبیر فیلیمو شات می‌نویسد

   از ۲۷ آبان ۹۹، هر سه شنبه ساعت ۸ صبح در فیلیمو.