آرون تایلر- جانسون در فیلم «قطار سریع‌السیر» با برد پیت همبازی شد

آرون تایلر- جانسون پس از درخشش در فیلم‌های اکشن موفق به همکاری با برد پیت شد. او در فیلم «قطار سریع‌السیر» در نقش یک قاتل ظاهر می‌شود.

آرون تایلر- جانسون پس از درخشش در فیلم‌های اکشنی مانند فیلم «کیک-اس» (با عنوان اصلی «Kick-Ass») و فیلم «انتقام‌جویان: عصر اولتران» (با عنوان اصلی «Avengers: Age Of Ultron»)، با برد پیت همبازی شده است. او در فیلم «قطار سریع‌السیر» (با عنوان اصلی «Bullet Train») به کارگردانی دیوید لیچ در نقش یک قاتل ظاهر می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


فیلم «قطار سریع‌السیر» با اقتباس از رمان ژاپنی «ماریا بیتل» نوشته‌ کوتارو ایساکا ساخته خواهد شد اما فیلم‌نامه‌ نهایی آن هنوز نوشته نشده ‌است. داستان، درباره‌ پنج آدم‌کش‌ حرفه‌ای است که در قطاری سریع‌السیر از توکیو به مورویکا سفر می‌کنند. این قطار در ایستگاه‌های مختلف توقف می‌کند. آن‌ها متوجه می‌شوند ماموریت‌هایشان به هم مرتبط است و سوالی که مطرح می‌شود این است که چه کسی از این قطار زنده بیرون می‌آید و به ایستگاه آخر می‌رسد؟

جویی کینگ و اندور کوجی از دیگر بازیگران این فیلم هستند. لیچ علاوه بر کارگردانی، بر نویسندگی فیلم‌نامه نیز نظارت دارد که توسط زک الکویچ انجام می‌شود. شرکت سونی امیدوار است مراحل فیلم‌برداری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت ایمنی به زودی آغاز شود.

جدیدترین فیلم آرون تایلر- جانسون ، «کینگز من» (با عنوان اصلی «The King’s man») نام دارد که تاریخ اکران آن به فوریه‌ سال آینده موکول شده‌ است.

تریلر فیلم «کینگزمن» را در فیلیمو شات ببینید


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم