بری جنکینز ‌سریال «راه آهن زیرزمینی» را می‌سازد

بری جنکیز یک سریال جدید می‌سازد؛ داستان سریال «راه آهن زیرزمینی» درباره‌ فرار دو برده و تلاش آن‌ها برای رسیدن به شمال از طریق ریل‌‌های زیرزمینی است.

بری جنکینز پس از موفقیت در ساخت فیلم‌های متعدد جدیدترین پروژه‌ خود را آغاز کرده ‌است. همانطور که می‌دانید، او برای ساخت فیلم «مهتاب» (با عنوان اصلی «Moonlight») برنده‌ی جایزه‌ی اسکار شد و فیلم «اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند» (با عنوان اصلی «If Beale Street Could Talk») مورد تحسین قرارگرفت. پروژه‌ جدید جنکینز، یک سریال ست که با اقتباس از رمان پرفروش «راه آهن زیرزمینی» (با عنوان اصلی «The Underground Railroad») نوشته‌ کلسن وایتهد ساخته‌ می‌شود.

داستان سریال «راه آهن زیرزمینی» درباره‌ فرار دو برده در قرن ۱۹ و تلاش آن‌ها برای رسیدن به شمال از طریق ریل‌‌های زیرزمینی است. رمان وایتهد، اولین رمانی است که پس از دو دهه موفق به کسب همزمان جایزه‌ پولیتزر و جایزه‌ کتاب ملی آمریکا شد.

خلاصه‌ سریال از این قرار است: کورا (با بازی توسو امبدو) برده‌ای در مزرعه‌ کاشت پنبه در جورجیاست. تازه‌واردی از ویرجینیا به نام سزار (با بازی آرون پیرکورا را از وجود یک راه‌آهن زیرزمینی آگاه می‌کند و آن‌ها تصمیم می‌گیرند برای به دست‌آوردن آزادیشان ریسک کنند و از آن طریق فرار کنند…
جوئل اجرتون، چیس دبلیو دیلن و امبر گری از دیگر بازیگران این سریال هستند. «راه آهن زیرزمینی» از سرویس آنلاین آمازون پخش خواهد شد اما هنوز تاریخی برای آن اعلام نشده است.

مصاحبه با بری جنکینز را در فیلیمو شات بخوانید


منبع: Empire Online

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم