حضور سوچیل گومز در قسمت جدید «دکتر استرنج»

سوچیل گومز در قسمت جدید «دکتر استرنج» بازی خواهد کرد؛ ‌او در این پروژه با بندیکت کامبریج و الیزابت اولسون همکار خواهد شد.

همان‌طور که می‌دانیم بندیکت کامبربچ بازیگر نقش جادوگر عالی‌رتبه (معروف به دکتر استیون استرنج) در قسمت سوم فیلم «مردعنکبونی» (با عنوان اصلی «۳ Spider-man») حضور دارد و با تام هالند همبازی خواهد بود. اما عاقبت فیلم دنباله‌دار او «دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی» (با عنوان اصلی « doctor strange in the multiverse of madness») چه خواهد شد؟ فیلمبرداری این فیلم همزمان با فیلم‌برداری فیلم «مرد عنکبوتی» است و سوچیل گومز نیز به جمع بازیگران قسمت جدید «دکتر استرنج» اضافه شده‌.


همه چیز درباره فیلم دکتر استرنج ۲ + تاریخ اکران


سوچیل گومز جدیدترین بازیگری است که حضورش در این پروژه قطعی شده‌. او با بازی در سریال «باشگاه پرستار بچه» (با عنوان اصلی «The Baby-sitters Club») محصول نتفلیکس به شهرت رسید و حالا قرارداد همکاری در قسمت جدید «دکتر استرنج» را امضا کرده ‌است. بندیکت وانگ و چیویتل اجیوفور در این قسمت هم حضور دارند و ادامه نقش‌هایی را بازی خواهند کرد که در قسمت قبلی داشته‌اند. وانگ در دو قسمت جدید فیلم «انتقام‌جویان» (با عنوان اصلی «Avengers») هم بازی کرده ‌است. الیزابت اوسلون در نقش واندا ماکسیمف (معروف به اسکارلت ویچ) ظاهر خواهد شد. او همچنین در سریال «وانداویژن» (با عنوان اصلی«WandaVision») نقش اصلی را بازی می‌کند. این سریال، محصول مشترک مارول و دیزنی پلاس است و همچنان در مراحل اولیه تولید قرار دارد.

صندلی کارگردانی قسمت جدید «دکتر استرنج» هم از آنِ کسی جز سم ریمی نخواهد بود؛ او در حال حاضر جانشین اسکات دریکسون شده و کارگردانی این فیلم را بر عهده‌ دارد. ریمی مراحل فیلم‌برداری را قبل از پایان سال انجام می‌دهد و تاریخ اکران این فیلم ۲۵ مارس ۲۰۲۲ (۵ فروردین ۱۴۰۱) اعلام شده ‌است.


منبع: Empire Online

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم