کرونا، جشنواره فیلمهای کودکان و نوجوانان اصفهان را متوقف نکرد!

سی‌وسومین جشنواره فیلمهای کودکان و نوجوانان اصفهان از ۲۷ مهر تا ۲ آبان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای تماشای آثار از سینمای آنلاین فیلیمو استفاده کنند.

تقریبا از اواخر سال ۹۸ اسم ویروس کرونا در ایران شنیده شد؛ ویروسی که همه چیز را تحت‌الشعاع خود قرارداد و لذت‏‏‌ها و دلخوشی‏‌های کوچک ما را تبدیل به حسرت کرد. امسال همزمان با سی‌وسومین جشنواره فیلمهای کودکان و نوجوانان نگاهمان از اصفهان زیبا محروم مانده است؛ اصفهانی که تاریخ، معماری، هنر و هنرمند را به‌صورت همزمان دارد.

اگر به حافظه تاریخی تک‌تک اهالی فرهنگ و هنر رجوع کنید بی‌شک یکی از جشنواره‏‌های که از آن یاد می‏‌کنند جشنواره فیلمهای کودکان و نوجوانان اصفهان است. کرونا، شاید در نگاه اول تمام حال خوب و کودکی ما را گرفته باشد؛ اما علم و تکنولوژی دکمه توقف جشنواره سی‌وسوم را برای ما فشار نداده است و امروز پلتفرم‌‏های وی‌اودی (فیلیمو) در کنار تمام خاطرات ما ایستادند؛ تا هر روز با شعار «هر خانه یک سینما، هر کودک یک داور» از ۲۷ مهر تا ۲ آبان با خرید بلیت از فیلیمو، شاهد برگزاری سی‌وسومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان باشیم.

در فیلیمو چه خبر؟

فیلیمو در روز نخست فیلم‌های ایرانی «بازیگوش‌ها» ساخته نادره ترکمانی را به مدت ۸۵ دقیقه، «هدیه» به کارگردانی مسعود فرخنده طینت‌فرد را به مدت ۹۵ دقیقه، «سلیم» ساخته وحید پاکزاد را به مدت ۷۸ دقیقه نمایش می‌دهد. در بسته فیلم کوتاه نیز ۶ فیلم «آنتی ویروس»، «جبران می‌کنم»، «دو دل»، «رنگین کمان»، «شوفر» و «شهر عسل» به مدت ۵۸ دقیقه و در بسته پویانمایی ۹ فیلم «اتاق ۲۱»، «اشک باران»، «بعله!»، «پژواک»، «چهره»، «خورشید آسمان خورشید کاشی»، «زونامی»، «صدای من صدای او» و «من ایرانی‌ام» به مدت ۶۲ دقیقه نمایش داده می‌شود. فیلم‌های «شاهین‌ها» به مدت ۹۸ دقیقه و «پرنسس امی» به مدت ۷۸ دقیقه، دو فیلم خارجی هستند که در این رویداد شرکت داده می‌شوند. همچنین «مهر مادری» به مدت ۹۰ دقیقه آخرین فیلمی است که علاقه‌مندان می‌توانند در روز نخست در فیلیمو تماشا کنند.

کاربران و مخاطبان جشنواره با ورود به سایت فیلیمو، دربخش اکران آنلاین یا سطر اختصاصی جشنواره کودک به نشانی http://www.filimo.com/shot/r/children1 قادر خواهند بود از ۲۷ مهر تا ۲ آبان فیلم‏‌های جشنواره را نظاره‌‏گر باشند و به همراه خانواده به تماشای آثار بنشینند. قیمت بلیت برای آثار ایرانی حاضر در جشنواره، ۱۰هزار تومان و برای فیلم‌های خارجی، ۵ هزار تومان است. علاقه‌مندان پس از تهیه بلیت برای مدت ۸ ساعت به فیلم‌ها دسترسی خواهند داشت. همچنین تماشای فیلم‌‏های بخش نوستالژی رایگان خواهد بود.

جشنواره فیلمهای کودکان و نوجوانان اصفهان

ممکن است به این مطلب‌ها نیز علاقه‌مند باشید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم