تام هنکس در فیلم «اخبار جهان» به سرتاسر غرب سفر می‌کند

تنها سه ماه پس از اکران «سگ تازی» شاهد حضور تام هنکس در تریلر فیلم «اخبار جهان» (با عنوان اصلی «News of the World») منتشر شده‌است.

تنها سه ماه پس از اکران آخرین فیلم تام هنکس با عنوان «سگ تازی» (با عنوان اصلی «Greyhound») تریلر فیلم بعدی او، «اخبار جهان» (با عنوان اصلی «News of the World») منتشر شده‌است.
تصاویر حضور تام هنکس در فیلم «اخبار جهان» و اولین تریلر، امروز توسط کمپانی یونیورسال منتشر شد اما تریلر اصلی هنوز در راه است. تاریخ اکران این فیلم ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ خواهد بود.


نقد فیلم «سگ تازی»؛ تام هنکس در نبردهای دریایی جنگ جهانی دوم


آخرین همکاری تام هنکس و کارگردان این پروژه، پاول گرینگرس، به فیلم «کاپیتان فیلیپس» (با عنوان اصلی «Captain Phillips») برمی‌گردد. این فیلم در سال ۲۰۱۳ اکران شد و این دو هنرمند حالا پس از سال‌ها دوباره در کنار هم مشغول به کار می‌شوند. لوک دیویس و پاول گرینگرس فیلم‌نامه‌ فیلم «اخبار جهان» را با اقتباسی از رمان پرفروش پولت جیلس نوشته‌اند؛ کتابی که به همین نام در سال ۲۰۱۶ به چاپ رسید. اگر فیلم «شیر» (با عنوان اصلی «Lion») را دیده باشید، با لوک دیویس آشنایی دارید؛ چرا که فیلم‌نامه‌ای که برای این فیلم نوشت، نامزد جایزه‌ اسکار در سال ۲۰۱۶ شد.

و اما داستانی که قرار است در فیلم «اخبار جهان» شاهد آن باشیم در سال ۱۸۷۰ اتفاق خواهد می‌افتد. ناگفته پیداست که نقش اصلی یعنی کاپیتان جفرسون کایل کید را تام هنکس بازی می‌کند و داستان حول محور او می‌چرخد؛ کید گوینده‌ خبر است و همسرش را از دست داده‌. شغل او ایجاب می‌کند که برای تهیه‌ خبر دائم در سفر باشد. قصه از آن‌جایی شروع می‌شود که در شهر تگزاس با دختر ده ساله‌ یتیمی به نام جوانا (با بازی هلنا زنگل) آشنا می‌شود. این دختر را مردم محلی بزرگ کرده‌اند و حالا قرار است به خاله و دایی‌اش سپرده‌شود. کید تصمیم می‌گیرد دست این دختر را در دست بستگانش بگذارد و با او سفری را آغاز می‌کند که زندگی‌اش را تغییر می‌دهد.

از دیگر بازیگران این فیلم مایکل کاوینو، فرد هکینگر، الیزابت مارول، توماس فرانسیس مورفی، نِیل سندیلندز، چوکودی یوجی و رِی مک‌کینون هستند. همچنین تیم تهیه‌کنندگی را گری گواِتزمن، گیل ماتراکس، گرگوری گودمن، استیون شارشیان و تور اشمیت تشکیل داده‌اند.
به نظر شما این فیلم می‌تواند رکورد فروش کتاب را بشکند؟

تریلر فیلم «اخبار جهان» را در فیلیمو شات ببینید:


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم