حضور ادریس البا و جان سینا در فیلم اکشن «رئیس دولت»

ادریس البا و جان سینا که در فیلم «جوخه انتحار» همبازی هستند، حالا در فیلمی دیگر نیز با یکدیگر همکاری می‌کنند.

ادریس البا و جان سینا که در فیلم «جوخه انتحار» (با نام اصلی The Suicide Squade) همبازی هستند، حالا در فیلمی دیگر نیز با یکدیگر همکاری می‌کنند. این دو هنرپیشه محبوب در فیلم اکشن «رئیس دولت» (با نام اصلی Head of State) گروهی دو نفره تشکیل خواهند داد. برای اطلاع از جزییات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


شرکت آمازون بلافاصله پس از آن که پیتر سفران (تهیه‌‌کننده فیلم «جوخه انتحار») و نویسنده و همراه همیشگی او هریسون کوئری کار بر روی سریال «زوم» (با نام اصلی Zoom) را شروع کردند، برای پروژه جدید خود افراد دیگری را برای همکاری انتخاب کرد.
قرار است موضوع اصلی فیلم «رییس دولت» مخفی بماند؛ اما به گفته منابع آگاه، این فیلم سبک کارهای اکشن دهه ۹۰ میلادی را دنبال خواهد کرد و معجونی از فیلم‌های «نیروی هوایی یکم» (با نام اصلی Air Force one) و «سریع خشن» (با نام اصلی Hobbs & Shaw) خواهد بود. البا که در «سریع و خشن» نقش منفی اصلی فیلم را بازی می‌کرد، حالا با همراهی جان سینا زوجی عجیب را تشکیل می‌دهند تا ماموریت‌هایی خاص را به انجام برسانند.


فیلم‌های «سریع و خشمگین»؛ رده‌بندی از بهترین تا ضعیف‌ترین


قدم بعدی به‌‌طور قطعی انتخاب کارگردان و جمع کردن بقیه گروه سازنده خواهد بود تا هرچه سریع‌تر پروژه ساخت فیلم «رئیس دولت» آغاز گردد. آیا در شرایط کنونی می توان امیدوار بود که این پروژه زودتر وارد مرحله اجرایی شود؟ البته که این پرسش همچنان باقی است، اما حضور ادریس البا و جان سینا در این فیلم می‌تواند نشان از جدیت کمپانی سازنده برای شروع فیلمبرداری پروژه باشد.
فیلم «جوخه انتحار» که توسط جیمز گان نوشته و کارگردانی شده است ششم آگوست سال آینده اکران خواهد شد.


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم