بازگشت بیلی کروداپ به نقش هنری آلن در فیلم ابرقهرمانی «فلش»

بیلی کروداپ آماده حضور در نقش هنری آلن در فیلم سینمایی «فلش» می‌شود که کاری مشترک از دی‌سی و کمپانی برادران وارنر است.

بیلی کروداپ پیش‌تر در سال ۲۰۱۷ در فیلم «لیگ عدالت» (با عنوان اصلی Justice League) در نقش هنری آلن به ایفای نقش پرداخته بود. بنا به گفته منابع آگاه، او که برای بازی در مجموعه «برنامه صبحگاهی» (با عنوان اصلی The Morning Show) جایزه امی را به دست آورده، حالا آماده حضور در نقش هنری آلن در فیلم سینمایی «فلش» می‌شود که کاری مشترک از دی‌سی و کمپانی برادران وارنر است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


فهرست کامل برندگان جایزه امی ۲۰۲۰ را در فیلیمو شات بخوانید


طرفداران پروپاقرص مجموعه «فلش» می‌دانند که در داستان سریال این مجموعه، هنری آلن، پدر بری آلن است که ازرا میلر نقش او را بازی می‌کند. بیلی کروداپ پیش تر در سال ۲۰۱۷ نیز در مجموعه «لیگ عدالت» تجربه بازی در نقش هنری آلن را داشته است؛ البته آشنایی او با این نقش به یک سال پیش از آن یعنی به سال ۲۰۱۶ بازمی‌گردد که برای اولین بار برای بازی در این نقش انتخاب شده بود. در آن زمان، ریک فموییوا قصد داشت فیلم سینمایی «فلش» را کارگردانی کند، اما درنهایت این کار به سرانجام نرسید. در ماه مارس سال ۲۰۱۸ ، این پروژه به دو کارگردان دیگر یعنی جان فرانسیس دالی و جاناتان گلدستین سپرده شد، اما این دو نیز پس از یک سال به دلیل آنچه «اختلافات خلاقانه» نامیده شد، از ادامه کار منصرف شدند. حالا پس از سال‌ها ساخت این فیلم دوباره مورد توجه تولیدکنندگان مجموعه قرار گرفته است.

ایده اصلی فیلمنامه بر اساس دنیاهای موازی و چندگانه و معرفی مفهوم آن به مخاطب، چنان که در کمیک‌های دی‌سی دیده می‌شود استوار است. برای آن دسته از مخاطبانی که کمیک‌های DC را به‌صورت جدی دنبال نمی‌کنند، باید گفت که دنیاهای موازی که در این کمیک‌ها به تصویر کشیده شده‌اند، شامل چندین جهان مختلف هستند که همگی به دنیای بزرگتری راه دارند. شخصیت‌های طراحی‌شده، طی ده‌ها سال در این دنیاها ماجراهایی را از سر می‌گذرانند تا توضیحی برای تغییرات ایجادشده گاه متناقض بیابند. این موضوع باعث می‌شود که نسخه‌های متفاوتی از هر شخصیت در یک زمان واحد در داستان حضور داشته باشد و حتی گاه با هم ارتباط برقرار کنند. کارگردانی این فیلم برعهده اندی موسکیتی خواهد بود که قبلاً فیلم «آن: قسمت دوم» (با عنوان اصلی It: Chapter two) را نیز کارگردانی کرده است. نویسنده فیلمنامه فیلم «فلش»، کریستینا هادستون است که فیلمنامه فیلم «پرندگان شکاری» را به رشته تحریر درآورده و تهیه‌کنندگان این فیلم نیز باربارا موسکیتی و مایکل دیسکو هستند.
سازندگان فیلم «فلش» امیدوارند که این فیلم در سال ۲۰۲۱ بسیار موردتوجه مخاطبان قرار بگیرد، هرچند قطعا از تاثیر شیوع بیماری کووید ۱۹ بر صنعت سینما در امان نخواهد بود.

به نظر شما آیا بیلی کروداپ در نقش پدر بری آلن موفق بوده است؟ و اصولا آیا فیلم «فلش» می‌تواند موفقیت سریال‌های آن را تکرار نمایند؟


منبع: The Wrap

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم