banner header desktop fajr

فروش فیلم «بنفشه آفریقایی» در یک ماه از ۷۶۰ میلیون تومان گذشت

فروش فیلم «بنفشه آفریقایی»، دومین اثر مونا زندی حقیقی، پس از ۳۰ روز نمایش در سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا، از مرز ۷۶۰ میلیون گذشت.

فیلم سینمایی «بنفشه آفریقایی» به کارگردانی مونا زندی حقیقی و تهیه‌کنندگی علیرضا شجاع نوری با فروش ۳۸ هزار و ۳۴۶ بلیت در سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی فیلیمو و نماوا، فیلم سینمایی «بنفشه آفریقایی» که از روز سه شنبه ۱۱ شهریور وارد پروسه اکران آنلاین شده بود، با گذشت ۳۰ روز از اکران با مجموع فروش ۳۸هزار و ۳۴۶ بلیت فروخته شده در دو بستر وی‌اودی به پایان اکران آنلاین خود رسید.

در دومین فیلم سینمایی مونا زندی حقیقی، فاطمه معتمدآریا، سعید آقاخانی، رضا بابک، ندا جبرائیلی و رویا جاویدنیا بازی کرده‌اند که پس از فروش ۷۶۶ میلیون و ۹۲۰ هزار تومانی، به‌زودی وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد و در دسترس عموم مردم قرار خواهد گرفت. این فیلم برای اولین بار در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد و در رشته‌های بهترین بازیگر نقش اول زن (با بازی فاطمه معتمد آریا) و بهترین موسیقی متن (با هنرمندی پیمان یزدانیان) نامزد سیمرغ بلورین شد.


نقد فیلم «بنفشه آقریقایی» را در فیلیمو شات بخوانید


همچنین سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا با فیلم‌‏های «بی‌حسی موضعی»، «دوئت»، «هایلایت»، «ایستگاه اتمسفر»، «گیلدا» و «زن ها فرشته‌‏اند ۲» به کار خود ادامه می‌‏دهند؛ پیش از این، فیلم‌‏های «خروج»، «زیر نظر»، «طلا»، «هفت و نیم»، «لتیان»، «خوب، بد، جلف ۲» و … در این بستر به نمایش در آمده ‏بودند.


این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم