گودزیلا باکس آفیس را به آتش کشید

گودزیلا باکس آفیس را در اختیار دارد. فروش این فیلم در هفته اول اکران به ۴۹ میلیون دلار در داخل آمریکا رسید و فروش بین‌المللی ۱۳۰ میلیون دلاری داشت.

فیلم «گودزیلا: سلطان هیولاها» به‌عنوان جدیدترین فیلم شرکت «برادران وارنر» در اولین هفته اکران به جایگاه اول رسید. گودزیلا باکس آفیس این هفته را با فروش ۴۹ میلیون دلار در داخل آمریکا به‌دست آورد. فروش بین‌المللی این فیلم به ۱۳۰ میلیون دلار رسید و فروش جهانی فیلم را به ۱۷۹ میلیون دلار رساند. البته فروش هفته اول فیلم گودزیلا در سال ۲۰۱۴ به ۹۳ میلیون دلار رسیده بود. جدیدترین فیلم گودزیلا باکس آفیس را آن طور که باید در مقایسه با فیلم اول تکان نداد. حتی فروش این فیلم در مقایسه با فروش داخل آمریکا فیلم «کونگ: جزیره جمجمه» که ۶۱ میلیون دلار بود، کمتر بود. بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که گودزیلا و کونگ قرار است در سال ۲۰۲۰ با هم مبارزه کنند.

دومین فیلم باکس آفیس این هفته «علاءالدین» است. فروش این فیلم در مقایسه با هفته گذشته ۵۴ درصد کاهش داشت. فروش داخلی علاءالدین در هفته گذشته ۴۲ میلیون دلار بود که فروش داخل آمریکای آن را به ۱۸۵ میلیون دلار رساند. فروش بین‌المللی این فیلم هم در هفته قبل ۷۸٫۳ میلیون دلار بود که فروش بین‌المللی آن را به ۲۶۰٫۹ میلیون دلار رساند. در حال حاضر فروش کل این فیلم به ۴۴۵٫۹ میلیون دلار رسیده است. فروش علاءالدین در هفته دوم از کل فروش فیلم دامبو بیشتر شد.

درجایگاه سوم این هفته هم فیلم «راکت‌من» قرار گرفته است. فیلمی که از روی زندگی «التون جان» خواننده معروف ساخته شده است. فروش این فیلم در آمریکا به ۲۵ میلیون دلار رسید. این فیلم نصف فیلم «راپسودی بوهمی» در هفته اول فروش داشت. فروش بین‌المللی راکت‌من هم ۱۹٫۲ میلیون دلار بود که جمع فروش بین‌المللی آن را به ۳۲٫۱ میلیون دلار رساند. فروش کل فیلم راکت‌من هم به ۵۶٫۲ میلیون دلار رسید.

فیلم بعدی باکس آفیس این هفته که با بودجه تنها ۵ میلیون دلار ساخته شده، «ما» (Ma) نام دارد. فروش داخل آمریکای این فیلم ۱۸ میلیون دلار بود و فروش بین‌المللی آن هم به ۲٫۸ میلیون دلار رسید. اکنون فروش جهانی فیلم ما به ۲۱٫۰۶ میلیون دلار رسید.

فیلم پنجم این هفته هم «جان ویک ۳» بود. فروش داخل آمریکای این فیلم در هفته گذشته ۱۱٫۱ میلیون دلار بود و فروش بین‌المللی آن هم به ۱۲٫۷ میلیون دلا رسید. در حال حاضر فروش کل فیلم جان ویک ۳ در داخل آمریکا به ۱۲۵٫۷ میلیون دلار رسیده است. درحال حاضر فروش ببین‌المللی این فیلم ۹۵٫۹ میلیون دلار است و جمع فروش کلی جان ویک ۳ هم به ۲۲۱٫۷ میلیون دلار رسید. جان ویک ۳ اولین فیلم از این مجموعه است که توانست فروش بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در بازار آمریکا و فروش بیش از ۲۰۰ میلیون دلار در سرتاسر دنیا داشته باشد.

گودزیلا باکس آفیس

منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم