زندیا نقش رانی اسپکتور را بازی می‌کند

زندیا کلمن در نقش رانی اسپکتور ، خواننده اصلی گروه موسیقی رونتس ظاهر خواهد شد؛ برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

زندیا کلمن در نقش رانی اسپکتور ، خواننده اصلی گروه موسیقی رونتس (با عنوان اصلی«The Ronettes») ظاهر خواهد شد؛ آن هم در فیلمی ساخته‌ شرکت ای ۲۴ و ریجنسی اینترتینمنت که داستان زندگی او را به تصویر می‌کشد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


خبرگزاری‌ها تایید کرده‌اند که کمپانی‌های فیلم‌سازی علاوه‌بر نوشتن زندگی‌نامه‌ اسپکتور، توانسته‌اند اجازه‌ ساخت زندگی‌اش را نیز کسب کنند؛ وینس والدرون زندگی‌نامه‌‌ اسپکتور را در کتاب‌ «عزیز من باش» (با عنوان اصلی «Be My Baby») به کمک او نوشته‌ است. انتظار می‌رود که جکی سیبلیز دروری (برنده‌ جایزه‌ پولیتزر) فیلم‌نامه‌ این فیلم را بنویسد.

این فیلم، زندگی حرفه‌ای اسپکتور از نحوه‌ی شکل‌گیری گروه موسیقی رونتس تا همکاری او با کمپانی رکورد فیلیز و فیلیپ اسپکتور را روایت می‌کند که آهنگ «عزیز من باش» نتیجه‌ این همکاری است. آن دو عاقبت با هم ازدواج کردند اما این ازدواج، ناموفق بود. این فیلم، همچنین شامل ماجراهای طلاق و تلاش‌های او برای پس گرفتن حق و حقوقش از دنیای موسیقی است.

مارک پلت که در حال حاضر مشغول تهیه‌کنندگی فیلم‌های اقتباسی مثل «پری دریایی کوچولو» (با عنوان اصلی «The Little Mermaid»)، «ایون هنسن عزیز» (با عنوان اصلی «Dear Evan Hanes») و «شرور» (با عنوان اصلی «Wicked») است، تهیه‌کنندگی این فیلم را نیز برعهده‌ دارد. اسپکتور به همراه مدیر برنامه‌اش جاناتان گرینفیلد و همچنین زندیا مدیریت اجرایی پروژه را برعهده‌ دارند. اسپکتور ، برنده‌ جایزه‌ امی را برای ایفای نقش خودش انتخاب کرده‌ است.


درباره جزییات ساخت «ایون هنسن عزیز» در فیلیمو شات بخوانید


زندیا امسال به خاطر بازی در سریال «سرخوشی» (با عنوان اصلی «Euphoria»)، که از شبکه‌ اچ‌بی‌او‌ پخش شد توانست جایزه‌ امی را از آن خود کند و به‌عنوان جوان‌ترین برنده در تاریخ امی شناخته شود. از پروژه‌هایی که در آینده آغاز خواهد کرد می‌توان به فیلم «تل‌ماسه» (با عنوان اصلی«Dune») به کارگردانی دنی ویلنوو، با حضور تیموتی شالامی و همچنین فیلم «مالکوم و مری» (با عنوان اصلی «Malcom & Marie») باحضور جان دیوید واشنگتن، اشاره کرد. «مالکوم و مادرید» به قیمت ۳۰ میلیون دلار به نتفلیکس فروخته‌ شده‌ است.


برندگان جایزه امی ۲۰۲۰؛ فهرست کامل + تصاویر


آیا زندیا ، برنده‌ کم سن‌وسال جایزه‌ امی، قادر خواهد بود در نقش رانی اسپکتور بدرخشد؟


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم