پایان ساخت دو دنباله‌ فیلم «آواتار» در نیوزلند

جیمز کامرون در مصاحبه‌ای ویدیویی با آرنورلد شوارتزنگر او را در جریان روند کار قرار داد و اعلام کرد: «فیلمبرداری فیلم «آواتار ۲» کاملا به پایان رسیده و ۹۵درصد از مراحل تولید «آواتار ۳» انجام شده‌ است.»

فیلم‌برداری فیلم «آواتار۲» (با عنوان اصلی «Avatar 2») در نیوزلند به پایان رسیده‌ و همچنین مراحل تولید فیلم «آواتار ۳» (با عنوان اصلی «Avatar 3») به کارگردانی جیمز کامرون رو به پایان است.
جیمز کامرون در مصاحبه‌ای ویدیویی با آرنورلد شوارتزنگر و در نشست جهانی اتریش او را در جریان روند کار قرار داد و اعلام کرد: «فیلمبرداری فیلم «آواتار ۲» کاملا به پایان رسیده و ۹۵درصد از مراحل تولید «آواتار ۳» انجام شده‌ است.»
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دو دنباله فیلم «آواتار» با فیلیمو شات همراه باشید.


خبر بازگشت جیمز کامرون به نیوزلند برای فیلمبرداری «آواتار ۲» پس از کنترل پاندمی کرونا در آن منطقه


کامرون در گفتگویی که از نیوزلند با ستاره‌ فیلم «ترمیناتور» (با عنوان اصلی «Terminator») داشت، گفت خوشبختانه شیوع ویروس کرونا در این منطقه کاهش‌ پیدا کرده‌ است؛ او همچنین گفت: «می‌توانیم فیلمبرداری کنیم، می‌توانیم کار کنیم و می‌توانیم یک زندگی نرمال داشته باشیم. شانس به ما رو کرده ‌است و من هیچ مشکلی در به پایان رساندن‌ این دو پروژه نمی‌بینم.»

با توجه به این‌که شیوع ویروس کرونا، کار‌ را برای چهار ماه و نیم به تعویق انداخت، کامرون گفت: «بخت با ما با یار بود که نیوزلند را برای فیلم‌برداری انتخاب کردیم. اولین سری فیلم را در این‌جا فیلم‌برداری کردیم و حالا این کشور به‌خوبی توانسته از پس ریشه‌کن کردن این ویروس برآید.»

دیزنی اخیرا اعلام کرد که تاریخ اکران مجموعه‌ دنباله‌دار «آواتار» از استودیوی قرن بیستم یک‌ سال به تاخیر افتاده است. تاریخ اکران فیلم «آواتار ۲» از تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۰ به ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲، تاریخ اکران «آواتار ۳» از تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳ به تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴، «آواتار ۴» از ۱۹ دسامبر ۲۰۲۵ به ۱۸ دسامبر ۲۰۲۶ و «آواتار ۵» نیز از ۱۷ دسامبر ۲۰۲۷ به ۲۲ دسامبر ۲۰۲۸ تغییر کرده‌ است.

در همین حال، گزارش شده‌ است که استودیو آمازون فیلم‌برداری «ارباب حلقه‌ها» (با عنوان اصلی «The Lord Of The Rings») را بعد از متوقف شدن آن از اواسط ماه مارچ در نیوزلند از سر گرفته است. در این مورد، فعلا هیچ نظری نمی‌توان داد.
به نظر شما همه‌چیز طبق برنامه پیش خواهد رفت و فیلم‌ها در تاریخ برنامه‌ریزی‌شده اکران خواهند شد؟


منبع: Screen Daily

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم