بازیگران فیلم بلک ادام | اولی لاتوکفو و همکاری مجدد با دواین جانسون

یک عضو جدید به گروه بازیگران فیلم بلک ادم اضافه شده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

فیلم‌برداری فیلم سینمایی بلک آدام (با عنوان اصلی Black Adam) با بازی دواین جانسون در نقش اصلی و کارگردانی ژاومه کویت-سرا به خوبی در حال انجام است. عضو جدیدی به گروه بازیگران فیلم بلک ادم اضافه شده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


طی تکمیل شدن تیم بازیگران فیلم بلک ادام اولی لاتوکفو به این پروژه پیوسته است. این بازیگر قبلا هم تجربه همکاری با دواین جانسون را داشته؛ او در مجموعه تلویزیونی راک جوان (با عنوان اصلی Young Rock) نقش دوران جوانی جانسون (راک) را بازی کرده است.

منبع: Empire Online


دواین جانسون تاریخ انتشار فیلم بلک ادام را فاش می‌کند!

بازیگران فیلم بلک آدام

خبر منتشر شده در ۱۰ فروردین ۱۴۰۰
دواین جانسون در کنار پیرس برازنان، مروان کنزاری و آلدیس هاج در تیم بازیگران فیلم بلک ادام حضور دارد؛ این بازیگر محبوب، تاریخ اکران فیلم بلک ادام را فاش کرده است! برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

در فیلیمو تماشا کنید: گشت و گذار در جنگل با بازی دواین جانسون


این بازیگر روز یکشنبه در اینستاگرام خود تاریخ اکران فیلم ابرقهرمانی DC را به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که بلک ادام در تاریخ ۲۹ جولای ۲۰۲۲ (۷ مرداد ۱۴۰۱) اکران می شود.

منبع: .HollywoodReporter


حضور پیرس برازنان در نقشی متفاوت

بازیگران فیلم بلک ادام

خبر منتشر شده در تاریخ ۷ فروردین ۱۴۰۰
تیم بازیگران فیلم بلک آدام (Black Adam)  به‌تدریج در حال تکمیل شدن است. طبق تازه‌ترین خبرها، پیرس برازنان نیز در این تیم حضور دارد. پیرس برازنان موجودی افسانه‌ای، خواهان شهرت، بازیگر مشهورترین نقش‌های مأمور مخفی جهان و شخصیت‌های مرموز این‌چنینی است، اما او هنوز دریکی از اقتباس‌های کتاب‌های کمیک استودیوهای بزرگ ظاهرنشده؛ اکنون‌که برازنان نقش دکتر سرنوشت را برای بلک آدام بازی کرده، تماشای کاراکتری نو و شگفت‌انگیز از او را انتظار می‌کشیم. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


اگرچه ماجرای فیلم همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اما ما می‌دانیم که این امر به شکل گرفتن و جذاب‌تر شدن شخصیت دواین جانسون کمک خواهد کرد، مردی که به‌طور سنتی برای شزم (Shazam) به‌عنوان آنتاگونیست خدمت می‌کرد.


نقد فیلم شزمبه ما قول یک داستان خلاقانه و کامل داده‌ شده که نگرشی سخت نسبت به عدالت را توضیح می‌دهد، درحالی‌که اعضای انجمن Justice Of America را نیز شامل می‌شود و همچنین آلدیس هاج در نقش هاوک من، نوحا سنتینو به‌عنوان اتم اسمشر و کوینتسا سویندل را نیز دربر می‌گیرد.


جدیدترین خبر از فیلم بلک ادم | کوینتسا سویندل در نقش سیکلون ظاهر می‌شوددکتر Fate AKA Kent Nelson، یک پسر باستان‌شناس است که مهارت‌های جادوگری قدرتمندی به او آموخته و کلاه جادویی سرنوشت را به او داده‌اند. این شخصیتی که توسط گاردنر فاکس و هوارد شرمن خلق‌شده، یکی از قدیمی‌ترین آنها است که اولین بار در سال ۱۹۴۰ در کمیک‌های سرگرم‌کننده شماره ۵ ظاهر شد.
ژاومه کویت-سرا کارگردان این اثر است. فیلم‌نامه بلک ادام نیز در حال حاضر توسط روری هاینز و سهراب نوشیروانی درحال تکمیل شدن است و ماه آینده باید در آتلانتا فیلم‌برداری شود؛ The Rock اخیراً قسمتی از فیلم‌نامه را در اینستاگرام منتشر کرده است.


مروان کنزاری به آلدیس هاج در نقش هاوک‌من پیوست

بازیگران فیلم بلک ادام

خبر منتشر شده در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۹

با نزدیک شدن به شروع فیلم‌برداری کار جدید ژاومه کویت-سرا، تیم بازیگران فیلم بلک ادام به‌تدریج در حال تکمیل شدن است. طبق تازه‌ترین خبرها، مروان کنزاری بازیگر فیلم علاءالدین (Aladdin) نیز به‌تازگی به این پروژه پیوسته است. برای اطلاعات بیش‌تر با فیلیمو شات همراه باشید.


ژاومه کویت-سرا کارگردانی بلک آدام را به‌عهده دارد. جزئیات دقیق پروژه همچنان اعلام‌نشده است. اما می‌دانیم دواین جانسون در نقش بلک آدام با برخی از اعضای انجمن عدالت آمریکا که تا این لحظه شامل آلدیس هاج در نقش هاکمن، نوحا سنتینو در نقش اتم اسمشر و کوینتسا سویندل در نقش سایکلون است، همکاری خواهد کرد. 

کنزاری که اخیراً در فیلم نگهبانی از دیرباز (The Old Guard) دیده‌شده، در بلک آدام نقش شخصیتی را بازی می‌کند که تا این لحظه یک معماست.


شارلیز ترون با فیلم «نگهبانی از دیرباز» به دنیای اکشن بازمی‌گردد


درحالی‌که طبق خبرها فیلم‌برداری بلک ادام در ماه آوریل (فروردین ۱۴۰۰) در آتلانتا شروع می‌شود، همچنان باید منتظر مشخص شدن تاریخ اکران آن بمانیم.

منبع: Empire Online


خبر منتشر شده در ۱۱ دی ۱۳۹۹
خبرگزاری‌ها حضور آلدیس هاج برای ایفای نقش هاوک‌من در تیم بازیگران فیلم بلک آدام (با عنوان اصلی «Black Adam») را تایید کرده‌اند. برای اطلاع از جزییات بیشتر، با فیلیمو شات همراه باشید.


آلدیس هاج اخیرا در فیلم «مرد نامرئی» (با عنوان اصلی «The Invisible Man») بازی کرده است و همچنین برای بازی در نقش جیم براون در فیلم «شبی در میامی» (با عنوان اصلی «One Night in Miami») که در جشنواره‌ ونیز ۲۰۲۰ شرکت کرده‌بود، مورد تحسین قرار گرفت. او در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم «بلک آدام» و هم‌بازی شدن با دواین جانسون (در نقش سردسته‌ ضدقهرمان‌ها- بلک آدام) و نوحا سنتینو (در نقش ابر قهرمان- اتم اسمشر) است. کارگردانی این فیلم را کارگردان فیلم‌های «آب‌های کم‌عمق» (با عنوان اصلی«The Shallows») و فیلم «گشت‌و‌گذار در جنگل» (با عنوان اصلی «Jungle Cruise») ژاومه کویت-سرا برعهده دارد. نویسندگان سریال «خبرچین» (با عنوان اصلی «Informer») سهراب نوشیروانی و روی هینز پیش‌نویس جدیدی را از روی پیش‌نویس قبلی که توسط آدام استکیل نوشته شده بود، تهیه‌کرده‌اند.


درباره حضور دواین جانسون در نقش بلک آدام بیشتر بخوانید


تهیه‌کنندگی این فیلم توسط شرکت تولیدی جانسون و همسرش دنی گارسیا و هیرام گارسیا به نام سون‌باکس پروداکشنز و همچنین شرکت فلین‌پیکچر و تحت‌نظارت بو فلین انجام می‌شود.

از سال ۱۹۴۰ تا به امروز، هاوک‌من با بال‌های عظیم، کلاه‌خودی شبیه به شاهین و گرز جادویی‌اش شناخته‌می‌شود اما در سال ۲۰۲۰ برای اولین بار دی‌سی کامیکس تصمیم گرفته است از این شخصیت یک لایواکشن بسازد. ماه گذشته، در جلسه‌ای که به صورت مجازی برگزار شد، جانسون طعنه‌زنان گفت هاوک‌من برای اولین بار در فیلم «بلک آدام» در تیم ابر قهرمانان با اتم اسمشر، دکتر فیت و سیکلون همراه می‌شود ولی هنوز بازیگری برای این ایفای این نقش‌ها انتخاب نشده‌است. او همچنین گفت: «من استعداد نابودکردن آدم‌های قلدر را دارم ولی فکر می‌کنم بعضی از آن‌ها شدیدا به کمک احتیاج دارند. هاوک‌من، دکتر فیت و تازه‌واردانی مثل سیکلون و اتم اسمشر گروهی تشکیل داده‌اند که خواهان عدالت و مخالف جنگ هستند. خوب، من می‌خواهم درس بزرگی به آن‌ها بدهم، من تنها برای اعتقادات خودم می‌جنگم. باید عدالت و عقاید بلک آدام را بپذیرند. تنها راه درست همین است.»


نقد فیلم بلککلنزمن


بلک آدام در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

این خبر در تاریخ ۲۸ مهر ۹۹ به‌روزرسانی شده است:
با وجود این‌که تاریخ اکران«بلک آدام» مشخص شده است اما هیچ اقدامی برای آغاز مراحل فیلم‌برداری صورت نگرفته. تنها کسی که می‌تواند این فیلم را جلوی دوربین ببرد دواین جانسون است. تابه‌حال بازیگران زیادی به این مجموعه اضافه شده‌اند و حالا سارا شاهی به تیم بازیگران فیلم بلک ادام اضافه شده‌. سارا شاهی نقش استاد دانشگاه و رهبر مبارزان آزادی را بازی می‌کند.
ژاومه کویت- سرا کارگردان این فیلم، منتظر اعلام تاریخی مشخص برای آغاز فیلمبرداری است.


منبع: VarietyEmpire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم