مستند «خون‏ مردگی» پربازدیدترین مستند شبکه نمایش خانگی

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، با گذشت ۸ روز از نمایش، مستند «خون مردگی» به کارگردانی محمد کارت پربازدیدترین مستند شبکه نمایش خانگی شد.

مستند «خون مردگی»، به کارگردانی محمد کارت پربازدیدترین مستند شبکه نمایش خانگی شد.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، با گذشت ۸ روز از نمایش مستند اجتماعی «خون مردگی»، این مستند که یکی از بحث‌برانگیزترین و جریان‌سازترین مستندهای اجتماعی در سال ۱۳۹۲ محسوب می‌‏شود به‌تازگی در پلتفرم فیلیمو منتشر شده و بیشترین میزان بازدید و دقیقه تماشا را تجربه کرده است و تا این لحظه توانسته لقب پربازدیدترین مستند شبکه نمایش خانگی را به خود اختصاص دهد. این اولین بار است که یک مستند در مدت زمان کوتاه با چنین استقبالی از طرف کاربران روبه رو می‏‌شود و پیش از این سابقه نداشته است.


شهید ثالث؛ اتفاقی ساده که هنوز در غربت است


فیلم مستند «خون مردگی» اولین تجربه کارگردانی محمد کارت در مستندسازی حوزه اجتماعی است که با نگاه آسیب‌شناسانه به زندگی جبرآمیز، فرهنگ لاتی و خشونت غالب برخی از جوانان جنوب شهر شیراز می پردازد.

محمد کارت مستندهای «بختک»، «معلق»، «ذره‌بین»، «لاورآتوار»، «آوانتاژ» و فیلم کوتاه داستانی «بچه‌خور» را در کارنامه مستندسازی خود دارد.

«شنای‌پروانه» اولین فیلم‌سینمایی محمدکارت است که سال گذشته مورد استقبال مخاطبان،منتقدان و داوران سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر قرار گرفت.


واکنش‌های اولیه منتقدان به «شنای پروانه» ساخته محمد کارت در جشنواره فیلم فجر


گفتنی است محمد کارت برای مستند «خون مردگی»، برنده تندیس بهترین فیلم اجتماعی از هفتمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت، برنده تندیس بهترین فیلم از نگاه تماشاگران از سی و یکمین جشنواره فیلم کوتاه تهران، برنده تندیس بهترین فیلم اجتماعی سال ۹۲–۹۱ از چهارمین دوره جایزه بزرگ شهید آوینی و جشنواره‏‌های مختلف اجتماعی شده است.


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم