تریلر «لوپین سوم: اولین» منتشر شد

تریلر جدیدی از انیمیشن «لوپین سوم : اولین» منتشر شده است؛ لوپین و دوستانش باید جلوی زنده شدن دوباره رایش سوم را بگیرند.

شرکت جی‌کیدز به‌تازگی تریلر انیمیشن «لوپین سوم : اولین» (با عنوان اصلی «Lupin III: The first») با زیرنویس انگلیسی منتشر کرده‌. این انیمیشن، اولین انیمیشن ساخته شده با فناوری سی‌جی‌آی است. پیش از این فیلم‌ها و سریال‌های زیادی از لوپین سوم ساخته شده ولی این انیمیشن، داستان کاملا جدیدی دارد. این فیلم در دسامبر سال گذشته در کشور ژاپن پخش شد و همچنین در جشنواره بین‌المللی فیلم انیمیشن انسی امسال هم به نمایش درآمد . جی‌کیدز تصمیم دارد این انیمیشن را پاییز امسال در آمریکا به‌صورت آنلاین به نمایش بگذارد. این آقای دزد نسبتا محترم در قالب یک ماجراجو بازمی‌گردد؛ او به همراه دارودسته‌ خلاف‌کارش همه‌ دنیا را می‌گردد تا بلکه بتواند راهی برای فاش کردن اسرار کتاب خاطرات برسون پیدا کند؛ کتابی که راه پیدا کردن گنج در آن نهفته‌است. آن‌ها باید این کتاب‌را قبل از گروه شرور پیدا کنند و جلوی آن‌ها را بگیرند، در غیر این صورت رایش سوم دوباره‌ زنده خواهد شد. ریزه‌کاری‌های بصری باعث شده‌اند که این انیمیشن به شهرت جهانی برسد؛ وارد کردن جزئیاتی مثل قبرهای پر از تله و دام، ماجراجویی‌ها و فرار از زندان، همگی دست‌به‌دست هم داده‌اند تا رضایت هواداران قدیمی و حتی مخاطبان جدید جلب شود.


پیش‌بینی نامزدهای احتمالی جایزه بهترین انیمیشن اسکار ۲۰۲۱


صداپیشگان این انیمیشن کانیچی کیوریتا، دایسکی نامیکاوا، میوکی ساواشیرو، کوئیچی یامادرا و کیوشکی کوبایاشی هستند. تاکاشی یامازاکی، کارگردان پرکار و تهیه کننده‌ ژاپنی انیمیشن «لوپین سوم: اولین» است. از جمله فیلم‌های او می‌توان به «غروب جاودان محله‌ سوم» (با عنوان اصلی «Always: Sunset on Third Street») و فیلم «با من بمان دورایمون» (با عنوان اصلی «Stand by Me Doraemon») و «خلبان ابدی» (با عنوان اصلی «The Eternal Zero») اشاره کرد.

نویسنده و خالق «لوپین سوم» کازوشیکو کاتو ملقب به مانکی پانچ است و اولین داستان را در سال ۱۹۶۷ نوشته است. تریلر انیمیشن «لوپین سوم : اولین» را در فیلیمو شات ببینید:


منبع: First Showing

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم