فیلم جدید «وزن غیرقابل تحمل استعدادهای عظیم»؛ همکاری تیفانی هدیش و نیکولاس کیج

فیلم جدید تیفانی هدیش «وزن غیرقابل تحمل استعدادهای عظیم» نام دارد که در آن با نیکلاس کیج و پدرو پاسکال همبازی خواهد شد.

فیلم جدید تیفانی هدیش یک اکشن- کمدی به نام «وزن غیرقابل تحمل استعدادهای عظیم» است که در آن با نیکولاس کیج همبازی خواهد شد. این فیلم محصول شرکت لایزنگیت است. برای اطلاع یافتن از جزییات با فیلیمو شات همراه باشید.


بهترین فیلم های کمدی و طنز خارجی


ستارگان دیگر این فیلم، پدرو پاسکال و شارون هورگان (در نقش همسر سابق نیکولاس کیج) هستند. نیکولاس کیج نقش خودش را بازی می‌کند؛ بازیگری که از گرفتن نقش در فیلم‌های پرفروش ناامید شده و راهی ندارد جز این‌که خودش دست به کار شود و شهرتش را زنده نگه‌دارد. او پیشنهاد یک میلیون دلاری برای حضور در جشن تولد هوادار پر و پا قرصش (با بازی پدرو پاسکال) را می‌پذیرد تا بیش از این به خانواده‌اش سخت نگذرد.

در این فیلم جدید ، تیفانی هدیش بازیگر یک نقش مامور دولت بداخلاق و عجیب‌وغریب است. او کیج را مجبور می‌کند به‌صورت مخفیانه به یک باند بزرگ مافیا در اروپا نفوذ کند تا به کمک او بتواند آن‌ها را دستگیر کند.

تام گورمیکان فیلم را کارگردانی می‌کند و نویسندگی فیلمنامه آن را به همراه کوین اتن انجام داده است. تهیه‌کنندگان آن کوین ترن، مایکل نیلون، نیکولاس کیج و ‌کریستین برر هستند. این فیلم در شرکت لایزنگیت و تحت نظارت جیمز مایرس و بردی فوجیکاوا انجام می‌شود. برنامه از این قرار بود که این فیلم در پاییز امسال نمایش داده شود اما کمپانی لایزنگیت تاریخ آن را به ۱۹ مارچ ۲۰۲۱ تغییر داد.

تیفانی هدیش در فیلم «سفر دختران» (با عنوان اصلی «Girls Trip») نقش‌آفرینی کرده است و همچنین برای ویژه برنامه‌ «بلک میتزواه» (با عنوان اصلی «Black Mitzvah») در نتقلیکس، نامزد جایزه‌ امی ۲۰۲۰ شد. او همچنین در سال ۲۰۱۹، برنده‌ جایزه‌ امی برای برنامه‌ «زنده‌ شنبه شب» (با عنوان اصلی «Saturday Night Live») شد. از پروژ‌ه‌های پیش روی او می‌توان به «کارت شمار» (با عنوان اصلی «The Card Counter»)، «این‌جا امروز» (با عنوان اصلی «Here, Today»)، «سفر بد» (با عنوان اصلی «Bad Trip»)، «باب اسفنجی» (با عنوان اصلی «The spongebob squarepants: Sponge on the Run») اشاره کرد. و همچنین ویژه برنامه‌ استدآپ کمدی «Tiffany Haddish presents: They Ready» ویژه برنامه‌ نتفلیکس را در دست تولید دارد. تیفانی هدیش نماینده‌ یوتی‌ای، فرست آرتیست و زیفرن بریتنهام است.

گزارش کامل مراسم امی ۲۰۲۰ را در فیلیمو شات بخوانید


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم