همکاری برد پیت و جنیفر آنیستون برای نمایش‌نامه‌خوانی به نفع خیریه

گروهی از بازیگران برای امور خیریه در کنار هم جمع شدند و نمایش‌نامه‌ «اوقات خوش در ریجمونت های» را خوانند. برد پیت و جنیفر آنیستون در این جمع حضور داشتند.

گروهی از بازیگران برای امور خیریه، پنجشنبه شب خود را کنار هم جمع شدند و نمایش‌نامه‌ «اوقات خوش در ریجمونت های» را خوانند. جیمی کیمل، جان لجند، ری لیوتا، جولیا رابرتس، شیا لباف، مورگان فریمن، هنری گولدینگ و همچنین دو دوست قدیمی، برد پیت و جنیفر آنیستون ، در این جمع حضور داشتند.

این گردهمایی یک‌ساعته در فضای مجازی فیس‌بوک، به منظور کمک به سازمان خیریه‌ شان پن (به نام کُر با نام اصلی CORE) و همچنین شرکت لایوایکس‌لایو (با نام اصلی LiveXLive) انجام شد. مجری برنامه، دین کوک بود و خوانش سکانس‌های اصلی، توسط مورگان فریمن بدون هیچ تمرین قبلی و حتی یک تپق انجام شد.

قرار بر این بود که این برنامه، ماه پیش انجام شود ولی به دلیل مشکلات فنی به تعویق افتاد. بیشتر توجه‌ها معطوف به برد پیت و جنیفر آنیستون بود که پانزده سال از طلاقشان می‌گذرد. در فیلم، جاج رینهولد بازیگر نقش برد همیلتون بود و حالا خوانش نقش او را برد پیت انجام داد. خوانش نقش لیندا بارت (با بازی فیبی کیتس) توسط جنیفر آنیستون انجام شد.


نام جنیفر آنیستون در میان نامزدهای امی ۲۰۲۰ قرار گرفت


رابرتس صدا‌پیشه‌ نقش استیسی همیلتون، خواهر سرزنده‌ و جوان برد همیلتون بود. لباف صداپیشه‌ نقش جفری اسپیکولی (با بازی شان پن) بود و نقش شخصیت شرور داستان آقای هَند، را لیوتا خواند. آن‌ها حتی سکانسی به‌یادماندنی که اسپیکولی در کلاس درس به او پیتزا می‌رساند از قلم نینداختند. لجند صداپیشه‌ی دو نقش‌ بود: ستاره فوتبال، چارلز جفرسون و برادر کوچک‌ترش. گولدینگ نقش معلم علوم مدرسه، آقای وارگاس را خواند. متیو مک‌کانهی صداپیشه‌‌ نقش مایک دیمن بود.

برنامه با گفت‌و‌گوی صمیمی و دوستانه‌ بازیگران شروع شد؛ رابرتس سوالی درباره‌ لباس نارنجی همسر لجند، کریسی تیگن پرسید و باعث خنده‌ همگی شد: «این اون لباسیه که تو خونه می‌پوشی؟» و سپس، شهردار لس‌آنجلس اریک گارستی معروفی شد. او این فیلم را مهم‌ترین فیلم دوران جوانی خود می‌داند.

در این مراسم، امی هکرلینگ (کارگردان فیلم اصلی) و کامرون کرو (فیلم‌نامه‌نویس) حضور کوتاهی داشتند. کرو کتابی به همین نام نوشته بود که بعدها آن را به صورت فیلم‌نامه درآورد. داستان درباره‌ ماجراجویی‌های جمعی از دانش‌آموزان دبیرستانی در شهر سن‌دیگو است. هکرلینگ (تهیه کننده‌ فیلم) گفت: «پن لازم نبود برای بازی در این نقش تست دهد، او همگی ما را مجبور کرد او را به نام اسپیکولی صدا کنیم حتی اگر کسی او را به اسم واقعی‌ش صدا می‌کرد جوابش را نمی‌داد و این کار او همه‌ ما را تحت تاثیر قرار داد.» او همچنین اضافه کرد:« شان با قدرت جادویی‌اش ما را مجبورکرد این نقش را به او دهیم.»


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم