فروش یک میلیارد تومانی فیلم سینمایی «لتیان»

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، فیلم سینمایی «لتیان» از پنجشنبه ۲۳ مرداد ۹۹ وارد چرخه اکران آنلاین شد و بعد از گذشت ۳۰ روز، با مجموع فروش یک میلیارد تومان در دو سرویس فیلیمو و نماوا به پایان دوره اکران آنلاین خود رسید.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو و نماوا، فیلم سینمایی «لتیان» از پنجشنبه ۲۳ مرداد ۹۹ وارد چرخه اکران آنلاین شد و بعد از گذشت ۳۰ روز، در ادامه اعلام رسمی آمار فروش فیلم‏های اکران شده با مجموع فروش ۵۴ هزار و ۹۱۱ بلیت در دو سرویس فیلیمو و نماوا به پایان دوره اکران آنلاین خود رسید.

در این فیلم سینمایی پریناز ایزدیار، امیر جدیدی، حسن معجونی، ستاره پسیانی، علیرضا ثانی‌فر و سارا بهرامی به ایفای نقش پرداخته‌اند که «لتیان» توانست فروش بیش از یک میلیارد تومان را در گیشه آنلاین تصاحب کند.

همچنین «لتیان» با پشت سر گذاشتن مراحل ورود به شبکه نمایش خانگی به‌زودی در سرویس‌‏های وی‌اودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت؛ تا مخاطبانی که موفق به تماشای آنلاین، در زمان اکران نشدند بتوانند این فیلم را ببینند.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: «لتیان یک سد است. سدی بر روابط انسانی. رودخانه های روابط، پشت سدی ایستاده‌اند و راه، بن‌بست است. یک نفر می‌خواهد این سد را بشکند اما خوب می داند که شکستن سد به این سادگی نیست. شهر خراب خواهد شد. تکلیف چیست؟»

گفتنی است سینمای آنلاین با نمایش فیلم‏‌های «خروج»، «طلا»، «زیر نظر»، «مهمان‏خانه ماه نو»، «حکایت دریا»، «هفت و نیم» و … بر روی دو پلتفرم فیلیمو و نماوا سینما را زنده نگه داشته است و علاوه‌بر آن، این آثار توانسته‌اند اکران موفقی را پشت سر بگذارند و این سینما با نمایش فیلم‏‌های «زن ها فرشته‌اند ۲»، «گیلدا»، «بنفشه آفریقایی» و «قتل عمد» به کار خود ادامه می‏‌دهد.


درباره فیلم «لتیان» بیشتر بخوانید


این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم