زازی بیتز، رجینا کینگ و کیت استنفیلد به گروه بازیگران فیلم «هرچه سخت‌تر زمین می‌خورند» پیوستند

فیلم وسترن «هرچه سخت‌تر زمین می‌خورند» با عنوان اصلی «The Harder They Fall»، پیش از اضافه شدن بازیگران جدید هم مجموعه‌ای از بازیگران حرفه‌ای و موفق را در خود جای داده بود.

فیلم وسترن «هرچه سخت تر زمین می خورند» با عنوان اصلی «The Harder They Fall»، پیش از اضافه شدن بازیگران جدید هم مجموعه‌ای از بازیگران حرفه‌ای و موفق را در خود جای داده بود. تنها حضور ادریس البا و جاناتان میجرز (که پیش‌تر او را در فیلم «آخرین مرد سیاهپوست در سانفرانسیسکو» با عنوان اصلی «The Last Black Man In San Francisco» دیده بودیم) برای موفقیت یک فیلم کافی است. حالا تصور کنید هنرمندانی چون زازی بیتز، رجینا کینگ، دلروی لیندو، کیت استنفیلد، دانیل ددوایلر، ادی گاتگی و آرجی مایلر نیز به آن اضافه شوند.


فیلم جدید رجینا کینگ | کینگ سیاستمداری معروف می‌شود
نقد و بررسی سریال تبر کوچک | زندگی کودکان رنگین‌پوست


جیمز ساموئل (که او را با لقب The Bullitts نیز می‌شناسند) فیلم‌نامه‌ای را با همکاری بوآز یاکین نوشته و قرار است خودش به تنهایی آن‌ را کارگردانی کند‌. داستان درباره مردی به نام نت لاو (با بازی میجرز) است که وقتی می‌فهمد قاتل پدر و مادرش (با بازی البا) پس از بیست سال از زندان آزاد شده است در صدد انتقام از او برمی‌آید.
با توجه به حضور این گروه حرفه‌ای از بازیگران، فیلم «هرچه سخت تر زمین می خورند» به‌سادگی مرحله‌ صرفا «جذاب بودن» را رد کرده و به مرحله‌ «حتما باید دیده شود» پا گذاشته است. این فیلم هم چنان در مراحل پیش تولید قرار دارد و با توجه به پیش بینی‌ها احتمالاً در سال آینده، آماده پخش در شبکه نتفلیکس خواهد شد.


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم