تاریخ اکران مرد عنکبوتی دور از خانه جلو افتاد

سونی اعلام کرد که تاریخ اکران مرد عنکبوتی دور از خانه کمی جلو افتاده است. این فیلم پنج روز زودتر و در تاریخ ۷ تیر ماه در کشور چین اکران خواهد شد.

سونی اعلام کرد که تاریخ اکران مرد عنکبوتی دور از خانه کمی جلو افتاده و این فیلم در روز ۷ تیر ماه در کشور چین اکران می‌شود. سونی در حالی این تاریخ را اعلام کرد که فیلم مرد عنکبوتی جدید پنج روز بعد یعنی ۱۲ تیر ماه در کشور آمریکا به نمایش در می‌آید.

کشور چین با اختلاف بهترین فروش بین‌المللی فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» بود که در سال ۲۰۱۷ اکران شد. این فیلم در چین فروش ۱۱۶ میلیون دلاری داشت. اکران فیلم مرد عنکبوتی در کشور چین، به‌عنوان اکران اولین فیلم بزرگ تابستان هم شناخته می‌شود. «تام هالند» همچنان در نقش «مرد عنکبوتی» بازی می‌کند. ماجراهای فیلم هم در اروپا اتفاق می‌افتد. «جان واتس» کارگردان فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه بوده و «جیک جیلنهال» هم در نقش «میستریو» به ایفای نقش پرداخته است. به نظر می‌رسد که روند داستان بتواند برای علاقه‌مندان به مرد عنکبوتی جذاب باشد.

تاریخ اکران مرد عنکبوتی دور از خانه

فیلم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه که در سال ۲۰۱۷ اکران شد، یکی از موفق‌ترین فیلم‌های سونی به حساب می‌آید. فروش این فیلم در آمریکا ۳۳۴٫۲ میلیون دلار بود و فروش جهانی آن هم به ۸۸۰٫۱ میلیون دلار رسید. جلوتر افتادن تاریخ اکران مرد عنکبوتی دور از خانه می‌تواند به فروش بین المللی این فیلم کمک زیادی بکند و حتی روی فروش دیگر کشورها هم تاثیرگذار باشد.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم