تریلر جدید فیلم «زمانی برای مردن نیست» منتشر شد

در تریلر جدید فیلم «زمانی برای مردن نیست»، علاوه بر نمایش تصاویری مهیج، یک عبارت برجسته نیز به تصویر کشیده شده است: «اکران سینمایی در ماه نوامبر».

شیوع ویروس کرونا برنامه بسیاری از فیلم‌های بزرگ و مورد انتظار را تغییر داد. فیلم «زمانی برای مردن نیست» (با عنوان اصلی «No Time to Die») یکی از همین آثار بود؛ جدیدترین فیلم جیمز باند، پنجمین و احتمالاً آخرین نقش‌آفرینی دنیل کریگ در نقش مأمور ۰۰۷ خواهد بود که زمان اکرانش از ماه آوریل به ماه نوامبر موکول شده است. پس از موفقیت فیلم «انگاشته» (با عنوان اصلی «Tenet») ساخته کریستوفر نولان در اکران بین‌المللی، به نظر می‌رسد توزیع‌کنندگان فیلم «جیمز باند» هم تصمیم دارند علیرغم وجود خطر کرونا، اکران فیلم را بیش از این به تعویق نیندازند. در تریلر جدید فیلم «زمانی برای مردن نیست»، علاوه بر نمایش تصاویری جدید و مهیج از رامی ملک، آنا د آرماس و لاشانا لینچ، یک عبارت برجسته نیز به تصویر کشیده شده است: «اکران سینمایی در ماه نوامبر». با فیلیمو شات همراه باشید.


فیلم «زمانی برای مردن نیست» ساخته کری فوکوناگا از برخی جهات متمایز از چهار فیلم قبلی «جیمز باند» با بازی دنیل کریگ است؛ اضافه‌شدن بازیگران جوان و جذاب، موسیقی هانس زیمر، ترانه بیلی آیلیش و داستانی برای بازنشستگی ۰۰۷. با تماشای این تریلر سؤالات زیادی در ذهنمان شکل می‌گیرد: آیا دنیل کریگ وداعی باشکوه با فیلم‌های «جیمز باند» خواهد داشت یا هواداران از فیلمنامه نیل پرویس و رابرت وید راضی نخواهند بود؟ در تصاویر جدید این تریلر شاهد کاراکتر انتقام‌جوی سفین (با بازی رامی ملکپالوما (مأمور سی‌آی‌ای که به باند کمک می‌کند با بازی آنا د آرماس) و نومی (مأمور جدید ۰۰ با بازی لاشانا لینچ) بودیم. کریستف والتس هم در نقش ارنست بلوفلد ظاهر شده؛ کسی که اگرچه با جیمز باند دشمنی دارد اما ادعا می‌کند سفین هم دشمن اوست. آیا باند با او همدست خواهد شد تا سفین را شکست دهد؟  

تریلر جدید فیلم «زمانی برای مردن نیست» پر از صحنه‌های اکشن است؛ از مبارزات رزمی آنا د آرماس گرفته تا گلوله‌هایی که بی‌وقفه شلیک می‌شوند، همه‌چیز هیجان‌انگیز است؛ اما چیزی که بیشتر جلب توجه می‌کند، حس شخصی بودن این مأموریت برای باند است. اخیرا شایعات زیادی پیرامون آخرین فیلم «جیمز باند» با بازی دنیل کریگ مطرح شده است و بسیاری از آنها تأیید نشده‌اند؛ تنها باید صبر کرد و دید که چه اتفاقاتی خواهند افتاد.

فیلم «زمانی برای مردن نیست» ۱۲ نوامبر در بریتانیا و ۲۰ نوامبر در ایالات‌متحده اکران خواهد شد. البته با توجه به برطرف نشدن شرایط پاندمی، ظرفیت سینماهای اکران‌کننده در شهرهای مختلف متفاوت خواهد بود. در هر حال، ما بی‌صبرانه منتظر انتشار فیلم هستیم؛ تماشای فیلم‌های «جیمز باند» در هر زمان و هر شرایطی سرگرم‌کننده است.


تاریخ جدید اکران زمانی برای مردن نیست


تریلر جدید فیلم «زمانی برای مردن نیست» را در فیلیمو شات ببینید:


۵۶ فیلم برتر سال ۲۰۲۰؛ از فیلم‌های جذاب تابستانی تا درام‌های پاییزی


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم