فروش گودزیلا سلطان هیولاها در چین رکورد زد

فروش گودزیلا سلطان هیولاها در روز اول در کشور چین به ۱۸ میلیون دلار رسید. این فیلم فروش ۶٫۳ میلیون دلاری را در کشور آمریکا داشت.

فیلم جدید گودزیلا در کشور چین اکران شد و توانست به فروش جالب توجهی دست پیدا کند. فروش گودزیلا سلطان هیولاها در روز افتتاحیه به ۱۸ میلیون دلار رسید.  فروش روز اول «گودزیلا: سلطان هیولاها» در مقایسه با فروش فیلم «گودزیلا» در سال ۲۰۱۴ بیش از ۹۲ درصد افزایش داشته و دو برابر بیشتر از فروش دو فیلم «حاشیه اقیانوس آرام» و «سن آندریاس» در کشور چین بوده است. کشور چین بهترین فروش بین‌اللمللی گودزیلا در آخر هفته بوده است. فروش یک هفته فیلم گودزیلا جدید در بازار بین المللی ۷۷٫۶ میلیون دلار بود که ۳۶ میلیون دلار آن تنها برای کشور چین است.

فروش گودزیلا سلطان هیولاها

شرکت برادران وارنر اعلام کرد که فروش گودزیلا سلطان هیولاها ۱۲٫۷ میلیون دلار بیشتر از پیش بینی‌ها بود. این فیلم، جمعه پیش در ۲۴ کشور از جمله چین و ژاپن اکران شد. فروش این فیلم در بریتانیا و اندونزی در دو روز اول به ۱٫۵ میلیون دلار رسید. فروش این فیلم در تایوان ۱٫۲ میلیون دلار و در روسیه ۵۷۴ هزار دلار بود. فروش فیلم گودزیلا سلطان هیولاها در مراسم پیش نمایشی که برای آن در کشور آمریکا برگزار شد به ۶٫۳ میلیون دلار رسید.

فیلم جدید گودزیلا توسط «مایکل دووگرتی» ساخته شده که قبلا «مردان ایکس: آپوکالیپس» و «بازگشت سوپرمن» را ساخته بود.

چرا عاشق تماشا کردن جنگ و نبرد هیولاها هستیم؟


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم