پشت صحنه فیلم «تنت»؛ نولان چگونه غافلگیرمان می‌کند؟

در پشت صحنه «تنت» شاهد صحبت‌های عوامل تولید درباره روند ساخت فیلم و همچنین چرایی و چگونگی خلق صحنه‌های کنجکاوی‌برانگیز آن هستیم که پاسخ بسیاری از سوالات مشتاقان سینمای نولان را می‌دهد.

چندین ماه است که طیف گسترده‌ای از هواداران سینما منتظر جدیدترین اثر کریستوفر نولان هستند؛ کارگردانی که با هربار حضورش پشت دوربین، تا مدتها نقل محافل می‌شود و همه پروژکتورها را به سمت خود می‌چرخاند. در ماه‌های اخیر، کمتر هفته‌ای را بدون هیچ خبری از «TeneT» یا «انگاشته» گذرانده‌ایم؛‌ از خبرهای انتخاب بازیگران، تغییر لوگو، داستان پیچیده و غیرقابل پیش‌بینی، منهدم کردن هواپیما و تغییر چندباره تاریخ اکران تا تاثیر شگفت انگیز آن بر تلاش جدی برای بازگشایی سینماها در شرایط امن و نمایش عمومی.
اما در پشت صحنه «تنت» واقعا چه خبر بوده است؟

پیشنهاد فیلیمو شات: تحلیل و نقد فیلم تنت

مدتی پیش، رابرت پتینسون در گفتگویی اظهار داشت که برای درک درست فیلمنامه نولان با جان دیوید واشنگتن همفکری می‌کرده است چون از درست بودن برداشت‌های خودش مطمئن نبوده. خبرهای این چنینی و مراقبت‌های شدیدی که باعث درز نکردن جزییات داستان به مطبوعات شدند، مخاطبان را بیش از پیش تشنه تماشای جدیدترین تردستی کریستوفر نولان روی پرده نقره‌ای کرد.


بررسی احتمال نامزدی فیلم انگاشته (تنت) در اسکار ۲۰۲۱


در این میان، تریلرهای فیلم «انگاشته» هم به‌شدت بازارگرمی می‌کردند و نشان می‌دادند که با یک اکشن معمولی که مایه‌های علمی تخیلی دارد روبه‌رو نیستیم. صحنه انهدام هواپیما، شلیک برعکس و بسیاری از جزییات جذاب که در تریلرهای کوتاه «تنت» دیده می‌شدند، تا مدت‌ها بعد موضوع بحث و تحلیل علاقه‌مندان بودند.


آخرین تریلر فیلم «انگاشته» را در فیلیمو شات ببینید


در پشت صحنه «تنت» شاهد صحبت‌های عوامل تولید درباره روند ساخت فیلم و همچنین چرایی و چگونگی خلق صحنه‌های کنجکاوی‌برانگیز آن هستیم که پاسخ بسیاری از سوالات مشتاقان سینمای نولان را می‌دهد. با فیلیمو شات همراه باشید:

نگاهی به کارنامه‌ سینمایی کریستوفر نولان؛ رؤیاهایت را بزرگ‌تر کن


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. حسین می‌نویسد

    منتظرشم