آدام درایور در تریلر علمی تخیلی «۶۵» بازی خواهد کرد

یک فرد آگاه فاش کرد که آدام درایور به تریلر علمی تخیلی «۶۵» پیوسته است؛ تهیه‌کننده این فیلم سم ریمی خواهد بود.

خبرگزاری The Wrap به نقل از یک فرد آگاه فاش کرد که آدام درایور بار دیگر به ژانر علمی تخیلی بازخواهد گشت. او قرار است در یک فیلم تریلر جدید به نام «۶۵» بازی کند. اسکات بک و برایان وودز هر دو وظیفه نگارش فیلمنامه و کارگردانی این اثر را برعهده دارند. بک و وودز پیش از این با نگارش فیلمنامه فیلم «یک مکان ساکت» (با عنوان اصلی «A Quiet Place») محبوبیت زیادی پیدا کرده بودند. سم ریمی هم تهیه‌کننده این پروژه خواهد بود. در ادامه با فیلیمو شات همراه باشید تا جزئیات بیشتری از تریلر علمی تخیلی «۶۵» را بررسی کنیم.

فیلم علمی تخیلی «۶۵» توسط شرکت سونی ساخته خواهد شد. داستان این اثر هنوز فاش نشده اما اسکات بک و برایان وودز استعداد خود را در خلق فیلم‌های ژانر تریلر و ترسناک اثبات کرده‌اند، پس به نظر می‌رسد باید منتظر اثری موفق باشیم. سم ریمی در کنار زینب عزیزی از سوی شرکت ریمی پروداکشنز مسئول تهیه این فیلم هستند. نام دبی لیبلینگ نیز در میان تهیه‌کنندگان دیده می‌شود اما هنوز معلوم نیست که تریلر علمی تخیلی «۶۵» چه زمانی وارد مرحله تولید خواهد شد.


بررسی سریال «دره سیلیکون»؛ علم بهتر است از ثروت بهتر است از علم!


آخرین فیلم اکران‌شده آدام درایور، «جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر» (با عنوان اصلی «Star Wars: The Rise of Skywalker») بود که توانست به فروشی بیش از ۱ میلیارد دلار برسد. او اخیراً در فیلم «داستان ازدواج» (با عنوان اصلی «Marriage Story») به نویسندگی و کارگردانی نوآ بامباک نیز خوش درخشیده بود. درایور هم‌اکنون در حال بازی در فیلم جدید ریدلی اسکات به نام «آخرین دوئل» (با عنوان اصلی «The Last Duel») است اما به نظر می‌رسد پیش از آن، شاهد بازی‌اش در فیلم «آنت» (با عنوان اصلی «Annette») به کارگردانی لئوس کاراکس خواهیم بود.


نقد فیلم «داستان ازدواج» با بازی آدام درایور را در فیلیمو شات بخوانید


آدام درایور پروژه‌های دیگری هم در دست اجرا دارد؛ یکی از این پروژه‌ها بازی در فیلم درام «فرمانده یانکی» (با عنوان اصلی «Yankee Comandante») است که داستانش در حال و هوای انقلاب کوبا روایت می‌شود. این فیلم قرار است توسط جف نیکولز کارگردانی شود.

اسکات بک و برایان وودز پیش از این نیز با سم ریمی همکاری کرده بودند. آنها نویسندگی و کارگردانی یکی از قسمت‌های سریال ترسناک «۵۰ ایالت وحشت» (با عنوان اصلی «۵۰States of Fright») را برعهده داشتند؛ پروژه‌ای که سم ریمی هم در آن حضور داشت. بک و وودز پس از نویسندگی فیلم «یک مکان ساکت» به کارگردانی جان کرازینسکی و حضور در فهرست نامزدهای جوایز انجمن نویسندگان آمریکا، شهرت زیادی پیدا کردند.


درباره سریال ترسناک «۵۰ ایالت وحشت» در فیلیمو شات بخوانید


شرکت‌های Gersh and Sloane، Offer و Weber & Dern نمایندگان آدام درایور برای حضور در تریلر علمی تخیلی «۶۵» هستند.


منبع: The Wrap

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم