«آقازاده» رکورد تماشای هر قسمت سریال در شبکه نمایش خانگی را شکست

رکوردشکنی سریال «آقازاده» ادامه دارد.

بیش از ۶۰ میلیون دقیقه تماشا فقط برای یک قسمت از سریال «آقازاده»

به گزارش روابط عمومی فیلیمو و در آستانه انتشار قسمت یازدهم سریال آقازاده، اپیزود قبلی این سریال با بیش از ۶۰ میلیون دقیقه بازدید، رکورد تماشای هر قسمت از سریال در شبکه نمایش خانگی را شکست. 
این قسمت از سریال «آقازاده» که در قالب یک اپیزود ۱۰۰ دقیقه‌ای در روز جمعه ۳۱ مردادماه منتشر شد، با گذشت سیزده روز از انتشار، عدد ۶۰ میلیون و ۱۷۲ هزار و ۴۹ دقیقه تماشا را تنها بر روی پلتفرم فیلیمو به ثبت رساند که رکوردی برای هر قسمت سریال در بین تمام سریال ‌های شبکه نمایش خانگی محسوب می‌شود. 
ثبت میزان بازدید بر اساس دقیقه تماشا از مهمترین معیارهای سنجش مخاطب در شبکه نمایش خانگی است که با میزبانی سرویس‌های وی‌اودی از سریال‌ها و فراهم کردن بستر پخش، این معیار بیش از پیش موردتوجه قرار گرفته است. «آقازاده» پیش از این نیز با گذشت چهار روز از انتشار قسمت اول، رکورد ۲۵ میلیونی دقیقه تماشا را ثبت کرده بود که پس از تنها نزدیک به دو ماه در آستانه قسمت یازدهم، این عدد به حدود ۵۹ میلیون دقیقه تماشا رسیده که با اختلاف بالاترین میزان دقیقه تماشای قسمت اول در بین کل سریال های شبکه نمایش خانگی است.


نقد سریال «آقازاده»؛ مسائل ملتهب روز و آقازاده خوب علیه آقازاده بد


بررسی رفتار تماشای مخاطبان سریال «آقازاده» در فیلیمو نشان می‌دهد که با گذشت ۱۰ قسمت، همچنان میزان بازدید اپیزودهای ابتدایی در حال رشد است و هر روز به تعداد مخاطبان تماشای آنلاین این سریال در فیلیمو اضافه می‌شود. قسمت یازدهم سریال «آقازاده» روز جمعه ۱۴ شهریور در سرویس‌های وی‌اودی و شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

سریال آقازاده

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم